Értékelés időpontja: 2020. október 5.

Látványos szálloda, nagyon jó wellness részleggel. Reggeli és vacsora nagyon változatos és nagyon ízletes. Reggelinél inkább a meleg ételek domináltak, de a vegetariánusok, és az étel érzékenyek is találtak bőven maguknak ennivalót. A személyzet kedves, és készséges. A wellness nagyon jól kitalált. Bár sokan voltunk a hotelban, nem éreztem zsúfoltságot. A szaunaszeánszok pedig felejthetetlenek. Tibi (aki néha Lajosnak nevezteti magát) nagyon sok érdekes dolgot tanított meg a szeánszai során. A szobák nagyon tágasak és jól berendezettek. Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a remek helyet.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2020. október
Köszönet neki: MaritimusU
Értékelés időpontja: 2020. szeptember 17.

A MenDan Hotel már régóta szerepelt a képzeletbeli listánkon ezért az idén karácsonyra ajándékba kapott PihiPakk utalványunkat direkt itt használtuk fel.
A hotel hatalmas, beleértve a szobáit is és gyönyörű! A wellness részleg elég nagy (a legjobb az eső szimulátor), az ételkínálat változatos, a frissen sültek nagyon finomak, vacsoraidőben élő zene szól, de a hotel bárjában is remek koktélokat és kávékat lehet kóstolni. Egyetlen hiányossága, hogy nincs kinti medence, de a benti rész télen-nyáron jó opció.
Nemcsak pároknak, hanem családosoknak is nagyon ajánlom, itt kicsik-nagyok fel tudnak töltődni!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2020. szeptember
Köszönet neki: Veronika N
Értékelés időpontja: 2020. szeptember 13.

A szàlloda vezetõinek hozzààllàsa a vendégekhez elkeserítõ.Nyàr eleje óta húzódó ügyem végéhez értem,s jelenleg màr egy Békéltetõ testületi végzéssel a kezemben írhatom,hogy bàr a szolgàltatàsokat az itt leírt okok miatt nem volt lehetõségünk végül megismerni,vezetõi és alkalmazotti szinten elképesztõen kicsinyes,magatartàssal talàlkoztam a MenDan hotelnél.Ezért mielőtt mellettük döntesz,légy tisztàban azzal,hogy a segítõ szàndék legkisebb jelével sem fogsz talàlkozni,ha esetleg valami közbejön és talán erre lenne szükséged.Az én ügyem azzal zàrult,hogy ajànlattételre kötelezték õket,amit én a hónapok óta tartó,rengeteg idõmet felemésztõ huzavona miatt végül el is fogadtam.A történet röviden:Több,a szàllodàjukba szóló,még 3 évig felhasznàlható voucherrel rendelkeztem,amelyek közül egyet idén nyàron szerettek volna bevàltani,mivel csak az ünnepi idõszakokat jelölték meg mint felhasznàlàst kizàró idõpontok.Erre a vàlaszuk,hogy csak szeptember 1-tõl van módjukban elfogadni.A foglaltsàgukra hivatkoztak.Miközben online rendszeren,egyàltalàn nem volt nyoma ennek a telt hàzas magyaràzatnak.Ez a levélvàltàs kis idõ utàn odàig jutott,hogy õk màr egyàltalàn nem akarjàk befogadni az utalvànyaik,(figyelem!Nem csak szept 1.-tõl hanem egyàltalàn).,én pedig kérjem vissza a több szàzezer forintomat onnan ahonnan azokat megvàsàroltam.Folyamatosan ugyanazon alkalmazott vàlaszolt a leveleimre(mint utànajàrtam , àlítólag a tulajdonosnak egy rokona),még akkor is mikor az igazgatónak címeztem màr a leveleim.Persze az utalvànyaik kiadàsa idején volt a koronavîrus hisztéria,így úgy gondolhattàk,hogy a nyàr elmarad,nem lesz vendég,stb...így kiadtak egy nyàrra is beváltható utalvànyfajtàt,amit miutàn valószínüleg szembesültek vele,hogy a szezon mégsem marad el,màr nem akartak elfogadni a vàsàrlóknak. Vàlasz leveleikben folyamatosan ütötték agyon az egyik szavukat a másikkal.Miután nagy nehezen,(napok múlva) sikerült eljutnom az igazgatóig,aki leírta számomra,hogy csak azt tudja elmondani amit kolléganője is,már napok óta hajtogatott,megerősítette bennem,hogy ezt biztosan nem hagyom annyiban.Egy magára valamit is adó szálloda nem játszadozhat úgy a leendő vendégeivel ahogy azt a kénye-kedve kívánja.A saját hibájukat(mert esetleg nem volt kellően átgondolt az adott utalványtípus kiadása vagy pontos leírása),ne próbálják a jóhiszemű vásárlókra hárítani.
A történetetnek a fogyasztóvédelmi törvény értelmében számomra a Békéltető testületnél lett vége(a meghallgatáson "természetesen" szintén nem jelent meg a másik fél),akik ahogy az írásom elején is említettem,kötelezték őket az egyezségi javaslat megtételére,mivel az ügyből kifolyólag jelentős anyagi és szabadidőben mérhető veszteségem származott.
Szóval csak óvatosan a szállodával és arra bíztatok mindenkit aki esetleg hasonló cipőben jár,hogy még véletlenül se hagyja,hogy bármit megtehessen vele ez vagy akár egy ehhez hasonló szállásadó,hanem álljon ki az igazáért,pláne ha az teljesen egyértelmű!

Szobatipp: Nem tudom.
Az ott-tartózkodás dátuma: 2020. augusztus
1  Köszönet neki: rajcipeti
Értékelés időpontja: 2020. június 10.

Már másodszor voltunk itt és vissza fogunk térni.
Ami tetszett: Udvarias, kedves személyzet, tiszta, kényelmes szobák, sokféle program, este kellemes, táncolható zene, Az ételek finomak, nagy a választék reggelinél és vacsoránál is. A vacsoránál kikért, de nem elfogyasztott bort másnap kihozzák. Jó wellnessrészleg.
Ami nem tetszett. Apróságok, filléres bosszúságok. Mozog a WC ülőke, a zuhany, feszül az ablakkilincs.
Ami nem apróság, és bosszantó: Van fürdőruhás és fürdőruhamentes szauna és van szaunaházirend. Táblán... Szinte senki nem tartja be, és senki nem tartatja be. A szaunaprogramoknál a szaunamester megköveteli, de ha nincs program, akkor senki nem szól rá a vendégekre. A házirend nem csak a vendégekre kötelező, hanem a szolgáltatóra is. Ha az a szolgáltatás, hogy az egyik szaunában nem lehet fürdőruhába menni, a másikban pedig kötelező, akkor azt tessék betartatni, különben a szolgáltató sem teljesít megfelelően.
Összességében nagyon jól éreztük magunkat, és nagyon reménykedünk benne, hogy az új, most tervezett tetőtéri szaunában is tilos lesz a fürdőruha viselése, és az be is tartatják.

Szobatipp: A szállodának két épülete van. Az amelyikben a fürdő is van, az zajosabb,
Az ott-tartózkodás dátuma: 2020. május
Köszönet neki: Zoltán B
Értékelés időpontja: 2020. február 28. mobiltelefonon

Volt szerencsénk már több hazai hotelben hosszabb-rövidebb időt eltölteni, de ez felülmúlta az elvárásokat. Érkezésünkkor welcome drink fogadott a jó hangulatú kávézóban, ezt követően elfoglaltuk a szobánkat, ami hatalmas, tágas és nagyon otthonos volt. A jacuzziból filmezni, közben a bekészített pezsgőt kóstolgatva tényleg nagy élmény! A vacsora és a reggeli is tartalmas, minőségi, hatalmas választékkal és nagyon nagy cukormentes és vegán kínálattal. A vacsora külön élmény élő zene mellett. A wellness rész hatalmas, a szaunavilág élményzuhanyaihoz hasonlót sehol nem láttunk korábban, arról nem beszélve, hogy a szokásos 8 óra helyett este 10ig nyitva tart. Tovább növelte az élményt az, hogy fürdőköpenyben kávézhattunk a szabadban a kis igluban.
Nagyon kevés volt 3 nap egy ilyen sok lehetőséget kínáló hotelre, így biztosan visszatérünk még :)

Az ott-tartózkodás dátuma: 2020. február
Utazás típusa: Partnerével utazott