Mai nyitvatartás: 0:00 - 23:59
Modern luxus, minden kielégítő Hotel és Lovastanya az Alföldön

Lehetőségem volt pár éjszakát a Hotel Varga Tanyán tölteni. A hely fantasztikus, a szobák modernek... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2018. április 18.
Camper732701
Kecskemét, Magyarország
Tökéletes pihenés

Értékelés időpontja: 2018. február 18.
Kishege6
Budapest, Magyarország
mobiltelefonon
Mind a(z) 61 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2018. február 18. mobiltelefonon

Egy napra ugrottam be a Varga tanyára. Már a recepción kedves segítőkész emberekkel talalkoztam. A hely csodálatos, nyugodt. A szoba ízlésesen berendezve az ágy kellemes. A szakácsnak minden elismerésem ugyanis a vacsora fantasztikus volt.
Kellemes hely, legközelebb is meglátogatom...

A program dátuma: 2018. február
Köszönet neki: Kishege6
Értékelés időpontja: 2017. június 10. mobiltelefonon

A hely varázslatos. A pusztában kiépült birodalom lovakkal, szállodával, medencével, wellnesz részleggel fantasztikus. Igazi csendes, pihenőhely. A konyha remek.
Mi több alkalommal voltunk itt több személyes baráti rendezvénnyel. Mindíg hibátlan volt minden. Nagyon ajánlom.

A program dátuma: 2016. szeptember
Köszönet neki: Footprints677859
Értékelés időpontja: 2017. február 14.

Gyönyörű,csendes hely,szép szobákkal,átlagon felüli wellnessel,kinti medencével,jószívű vendégvárással és kiszolgálással.Minden korosztálynak,családoknak,baráti társaságoknak kiváló hely.Mi még biztos vissza térünk

A program dátuma: 2017. február
1  Köszönet neki: Eildiko19
Értékelés időpontja: 2016. augusztus 14. mobiltelefonon

..egy vevőtalálkozóhoz☺ A programok,a szállas, az ételek,a kiszolgálás, felszolgálas... minden partnerünk elégedetten és kipihenten távozott. Köszönjük.

A program dátuma: 2015. november
Köszönet neki: BettiP25
Értékelés időpontja: 2016. január 5.

Tradícionális magyar konyha, cigányzenével körítve.
Sokféle minőségű szoba, a luxustól a bérelhető tanyáig.
Lovaglási és kocsikázási lehetőség.

A tréningterem kicsi, a nagytermekben pedig kényelmetlen ülni egész napon keresztül.

Készséges a személyzet és egy kicsit hihetetlen az egész.
Mindíg elámulok, amikor több száz túrista megjelenik a semmiből és elárasztja az éttermet.

Majd dolga végeztével eltünik és újra béke és csend van a tanyán.

A virágok tavasztól őszig csodálatosak.

A program dátuma: 2015. június
1  Köszönet neki: Bencsi