“Ajánlom!”
Öko-Bükkösd Kft. értékelése

Nem áll rendelkezésre fénykép
Van egy fényképe?
Adja hozzá.
Nem találunk árat ehhez a szálláshelyhez
Online utazási partnereink nem adnak meg árakat ehhez a szálláshelyhez, de kereshetünk más lehetőségeket itt: Bükkösd
Bejelentkezés yyyy.mm.dd. Kijelentkezés yyyy.mm.dd.
Öko-Bükkösd Kft.
1. helyezett 1 egyéb közül Bükkösd
Veszprém megye, Magyarország
. szintű közreműködő
5 értékelés
4 hotelről írt értékelés
common_n_hotel_reviews_1bd8 7 pozitív szavazat
“Ajánlom!”
Értékelés időpontja: 2014. augusztus 14.

Minden nagyszerű volt, kivéve, hogy mire a csomagjaink második részéért visszamentünk volna a szobába, utánunk hozták, mert bementek takarítani. Nem szeretem, ha a végén nem ellenőrizhetem, hogy nem hagytam-e ott semmit, nem nézhetek körül "búcsúzóul". A szaunával szembeni zuhanyzóban pedig elférne egy figyelemfelkeltő tábla, hogy magas küszöb van, mielőtt valaki kitöri a bokáját, a medence kifolyókra pedig esetleg rács praktikus lenne. Ezt leszámítva nyugalomra vágyóknak ajánlom ezt a gyakorlatilag személyzet nélküli, abszolút házi nyersanyagokból előállított reggelit felszolgáló helyet. A tisztaság példaértékű, és a vendégekbe vetett bizalom is. Egy pontot levontam a végső bakiért, de következő alkalommal kiküszöbölhetik, mert lesz ilyen. :)

• Tartózkodás dátuma: 2014 augusztusában, párjával utazott

Dátum | Osztályozás
  • Magyar nyelvűek előre
  • Bármely
Magyar nyelvűek előre

Járt már itt: Öko-Bükkösd Kft.? Ossza meg benyomásait!

További információk erről: Öko-Bükkösd Kft.

Vendéglátóhely: Öko-Bükkösd Kft.
Cím: Hársfa utca 14., Bükkösd 7682, Magyarország
Hely: Magyarország > Dél-Dunántúl > Baranya megye > Bükkösd
Szolgáltatások:
Ingyenes parkolás Gyermekprogramok (gyermek-/családbarát) Teakonyha Kutya- és kisállatbarát Étterem Úszómedence Repülőtéri transzfer
Hotel stílusa:
1. helyezett 1 egyéb közül itt: Bükkösd
Szobák száma: 6

Ez az Ön TripAdvisor-profilja?