Öko-Bükkösd Kft.
110 USD
Expedia.com
34 USD
  • Reggeli az árban
Hotel Palatinus City Center(Pécs)(Kiváló ajánlat!)
53 USD
51 USD
88 USD
84 USD
62 USD
  • Étterem
Értékelés időpontja: 2014. augusztus 14.

Minden nagyszerű volt, kivéve, hogy mire a csomagjaink második részéért visszamentünk volna a szobába, utánunk hozták, mert bementek takarítani. Nem szeretem, ha a végén nem ellenőrizhetem, hogy nem hagytam-e ott semmit, nem nézhetek körül "búcsúzóul". A szaunával szembeni zuhanyzóban pedig elférne egy figyelemfelkeltő tábla, hogy magas küszöb van, mielőtt valaki kitöri a bokáját, a medence kifolyókra pedig esetleg rács praktikus lenne. Ezt leszámítva nyugalomra vágyóknak ajánlom ezt a gyakorlatilag személyzet nélküli, abszolút házi nyersanyagokból előállított reggelit felszolgáló helyet. A tisztaság példaértékű, és a vendégekbe vetett bizalom is. Egy pontot levontam a végső bakiért, de következő alkalommal kiküszöbölhetik, mert lesz ilyen. :)

• Ott-tartózkodás: 2014. augusztus, utazás jellege: páros
1  Köszönet neki: hcs8200