“Munkavacsora”
E-Batta értékelése

E-Batta
Konyha: Kelet-európai
Értékelés időpontja: 2018. március 11.

Egy nagyon jó hangulatú munkavacsorát ejtettünk meg az étteremben, ha tehetem visszatérek ide. Eklektikus, de érdekes környezet, szívélyes kiszolgálás, finom ételek.

Köszönet neki: Sándor K

Értékelés időpontja: 2018. január 25.

Szinte mndig pizzázni térünk be. Az íze a pizzáknak, valamint a színvonala az ávek alatt sem romlott le. Nem tudom, hogy a többi fogással is ez van-e, mindenesetre a pizzát bátran ajánlom itt. Nyáron a levendulás limonádé Isteni volt és a csapolt sör választék is jó.

A látogatás dátuma: 2017. június
Köszönet neki: bettiszollosi
Értékelés időpontja: 2018. január 23. mobiltelefonon

A mini bográcsban kihozott gulyásleves nagyon finom volt, ritkán lehet ilyen remek gulyást enni éttermi környezetben. A pincérek is figyelmesek voltak.

Egy ok amiért nem kap öt pontot, az az, hogy az étel mellé kihozott kenyér sajnos száraz volt. Mivel én 14 óra körül érkeztem, ezért gondolom a nagy ebéd körüli hajtásból megmaradt kenyèrszeleteket kaptam. Sajnálom, hogy egy ilyen dologgal elrontották az összképet, remélem máskor, másnál figyelnek majd erre.

Köszönet neki: utazunkeselunk
Értékelés időpontja: 2017. december 2. mobiltelefonon

Az idén sok éttermet végig jártam !
A tegnapi bárány csülök egy igazi élmény volt!
Nagyon örülök ,hogy a városunkban van egy ilyen remek étterem ! És nem kell más városba menni ,ha az ember egy jót szeretne enni !

1  Köszönet neki: 330istv_nt
Értékelés időpontja: 2017. november 20.

Rendszeresen betérünk ide. A felszolgált ételek ízletesek, az adagok kifejezetten nagyok. A berendezés némiképp leharcolt, de az étterem ár/érték arányban jónak mondható. Talán a kiszolgáláson lehetne javítani valamelyest, mert bár a személyzet udvarias, de némelyik pincér néha túlontúl közvetlen.

Köszönet neki: Hankó A

A következőt megtekintő utazók: E-Batta ugyancsak megtekintették

Százhalombatta, Pest megye
Százhalombatta, Pest megye

Járt már itt: E-Batta? Ossza meg benyomásait!