“Menü klassz áron”
E-Batta értékelése

E-Batta
Konyha: Kelet-európai
Értékelés időpontja: 2018. július 23.

A napi menü klassz, nagyon jó ár-érték arányért kapható, de emiatt délben van a csúcsforgalom, így ilyenkor az a la carte ételek felszolgálása lassabb. Az étlapról választott fogások viszont nagyon finomak és áruk is reális.

Köszönet neki: Dóra H

Értékelés időpontja: 2018. május 16.

Az egyik legjobban kinéző, hangulatú étterem Battán. Pizzájuk a kemencés korszakig nagyon finom volt, azóta az ehető kategóriába csúszott. Ami miatt mostanság elmaradtunk, az a csapnivaló kiszolgálásuk. Bár az ember mindig elnézőbb ha tudja, hogy tanulóval van dolga, aki még csak most kóstolt bele ebbe a szakmába, ám a többszöri rossz tapasztalat után elment a kedvünk az egész étteremtől. Pincérek nagyon jól elszórakoztatták egymást, az ételrendelésünket elfelejtették. Az odatett szószos üvegek beszáradtak. Fizetéskor külön hajtóvadászat kellett azért, hogy valakinél fizetni tudjunk, és végre hazamehessünk. Sajnos nem csak egyszeri rossz élmény volt, és azért tértünk be ismételten, többször is, mert előtte évekig törzshelyünk volt, és nagyon szerettük. Azóta már máshová járunk.

Köszönet neki: GIZS71
Értékelés időpontja: 2018. március 22.

Az egy dolog, hogy többször késnek, és az embernek kell utána menni,hogy mi van a pizzával, de az hogy több mint 2 óra várakozás után annyit képesek dadogva behazudni, hogy a futár volt kint hívott (egy számomra ismeretlen számon de a saját számomon amin a rendelést leadtam képtelen volt, pedig az is ott volt nála).

Továbbá "elvileg" dudált és csöngetett is, de az egész család nem hallotta, érdekes...

Hatalmas csalódás!!!

A diszpécser csak össze-vissza dadogott, természetesen ezek után nem tartottam igényt a jéghideg pizzákra, és azthiszem innentől soha többet nem is fogok!!!

Köszönet neki: x5CrNi189
Értékelés időpontja: 2018. március 11.

Egy nagyon jó hangulatú munkavacsorát ejtettünk meg az étteremben, ha tehetem visszatérek ide. Eklektikus, de érdekes környezet, szívélyes kiszolgálás, finom ételek.

Köszönet neki: Sándor K
Értékelés időpontja: 2018. január 25.

Szinte mndig pizzázni térünk be. Az íze a pizzáknak, valamint a színvonala az ávek alatt sem romlott le. Nem tudom, hogy a többi fogással is ez van-e, mindenesetre a pizzát bátran ajánlom itt. Nyáron a levendulás limonádé Isteni volt és a csapolt sör választék is jó.

Köszönet neki: bettiszollosi

A következőt megtekintő utazók: E-Batta ugyancsak megtekintették

Százhalombatta, Pest megye

Járt már itt: E-Batta? Ossza meg benyomásait!