“Egyszerű étterem”
Corso Etterem es Sorozo értékelése

Corso Etterem es Sorozo
Értékelés időpontja: 2018. március 3.

Régies hangulatú étterem. Minden megvan benne, ami kell. Nem túl modern, és az ételek is fogyaszthatóak, de nem hagyott bennem nagy nyomot. Régen valóban a város egyik kedvence volt, de sajnos ez már a múlté. Az árak elfogadhatóak, az étel ehető, a teraszon üldögélni elég kellemes.

Köszönet neki: Vicamici

Értékelés időpontja: 2017. július 26.

Régebben egy jó étteremnek számított, ma már inkább az árérzékeny rétegek kedvenc helye. A közönség száma hullámzó, és valljuk be, a minőségé is. A teraszon étkezve lehet egy jó baráti sörözés és vacsora program, de beljebb már sült krumpli szag fogad és követ minket hazáig.

A látogatás dátuma: 2017. május
Köszönet neki: salget
Értékelés időpontja: 2017. június 6.

A mai napon, mint ünnep utáni napon, meglátogattam az értékelt vendéglátó helyet, hogy elfogyasszak egy finom, jó ebédet. Nem csalódtam benne, azt kaptam adagban és minőségben amit rendeltem. Nem bántam meg, hogy oda mentem ebédelni. Bátran ajánlom mindenkinek.

A látogatás dátuma: 2017. június
Köszönet neki: GyulaB62
Értékelés időpontja: 2017. április 11.

Közel a városközponthoz, mégis csendes helyen, terasszal és parkolóval várja a vendégeket a Corsó. Kiváló a konyha.

A látogatás dátuma: 2017. március
Köszönet neki: drps903
Értékelés időpontja: 2017. március 25.

Jó kis adagok kedves kiszolgálás ás finom ételek. Röviden ennyi, Nekem ennyi elég volt :D Ajánlom mindenkinek!

A látogatás dátuma: 2017. január
Köszönet neki: Varcsarda_management

A következőt megtekintő utazók: Corso Etterem es Sorozo ugyancsak megtekintették

Dunaújváros, Fejér megye
Dunaújváros, Fejér megye

Járt már itt: Corso Etterem es Sorozo? Ossza meg benyomásait!