“Atlagos videki etterem”
Dunagyongye Halaszcsarda értékelése

Dunagyongye Halaszcsarda
Értékelés időpontja: 2018. március 3.

Semmi extra, elfogadhato arak es atlagos etelek. Elfogadhato egy egyszeru ebedre/vacsorara, valoszinuleg nyaron hangulatosabb a Duna kozelsege es a kerthelyiseg miatt.

Köszönet neki: Gyuri123

Értékelés időpontja: 2018. február 14. mobiltelefonon

A régi emlékektől vezérelve meglátogattuk a kollégáimmal a csárdát.
Örömmel tapasztaltuk , hogy az ételek minősége és a kiszolgálás szinvonala továbbra is magas szinten áll.

Köszönet neki: István B
Értékelés időpontja: 2018. január 22. mobiltelefonon

Finom, házias ételek, profi személyzet és kiszolgálás jellemzi az éttermet. Nagyon hangulatos hely..

Köszönet neki: Pathfinder375581
Értékelés időpontja: 2018. január 20. mobiltelefonon

... és betértünk a Dunagyöngye Halászcsárdába ebédelni.
Hal ételekben nagyon széles a választék sajnó én azokat kevésbé szerettem, se a csapat többi tagja igen. A halakat fogyasztók meg voltak elégedve, nekik ízlett minden. Én mustárban pácolt sertés szűzet kértem. Bevallom az nem adott bennem maradandó élményt, de meg lehetett enni.
Ami viszont nagyon szinpatikus volt az a kiszolgálás minősége. Nekünk a teljesen ősz hajú kb. 40 év körüli vékony pincér “jutott”. Nagyon kedves volt, segített az ételek és italok kiválasztásában, ajánlotta az ételeket, ahogy azt egy felszolgálónak kell (sok helyen csak kellene).

Köszönet neki: zorosz
Értékelés időpontja: 2017. december 7.

Rendszeresen járunk ide, a vegyes halászlé mindig kiváló, és a többi halétel is remek, még a finnyás gyerek is mindig jóízűen eszik. Az étterem dizájn kicsit régimódi, a mellékhelyiségeket nemrég felújították és kicsit modernizálták a belső tereket. Asztalt foglalni mindig érdemes!

Köszönet neki: mkmk20

A következőt megtekintő utazók: Dunagyongye Halaszcsarda ugyancsak megtekintették

Dunaújváros, Fejér megye

Járt már itt: Dunagyongye Halaszcsarda? Ossza meg benyomásait!