“KisKohász a vasgyár tövében”
Kiskohasz Restaurant értékelése

Kiskohasz Restaurant
Értékelés időpontja: 2018. március 3.

Az új étlap és az új menü szerintem nagyon jól sikeredett. A kiszolgálás kiváló, a személyzet figyelmes! Aki kicsit elszokott az utóbbi években, az nyugodtan tegyen egy próbát! Kellemes meglepetés fogja érni!

Köszönet neki: salget

Értékelés időpontja: 2017. december 7.

Többször jártunk már itt, az ételek finomak, a kiszolgálás néha lassú, de a felszolgálók sosem kedvesek sajnos. Néha próbálkoznak azok lenni, de valahogy nem sikerül. Nagy kár, mert a hely stílusos és finomak az ételek.

A látogatás dátuma: 2017. május
Köszönet neki: mkmk20
Értékelés időpontja: 2017. november 3.

Hónapok óta nem jártunk a Kiskohászban, betértünk hát ebédelni. A párom egy abszolút átlagos menüt fogyasztott (illetve desszertként egy szétesett szilvás pitét). Jómagam vargányás csicsókalevest fogyasztottam, nagyon finom volt, de el is telített. A marhapofa állaga kitűnő volt, a rozmaringos knédli remekül passzolt hozzá. Sajnos, az étlap nem jelezte a hagymás mártást, ami szintén nem volt rossz, de túlságosan dominált. Szerintem érdemes lenne kicsit kisebb adag ételeket adni, így a desszertre már nem maradt kapacitásom, pedig szívesen szoktam desszertezni a Kiskohászban.
Ami gond volt: a felszolgálás. A bennünket eleinte felszolgáló hölgy annyira barátságtalan volt, hogy ilyennel évek óta nem találkoztunk, pedig elég sűrűn járunk éttermekbe országszerte. Már a belépésünkkor komolyan elgondolkoztam: tényleg itt szeretnénk-e ebédelni. Szerencsére félidőben váltás történt, és az őt követő hölgy már nagyon készséges volt. Ilyen árak mellett szerintem ezt Kiskohász ezt nem engedheti meg magának.

Köszönet neki: kuruczg2016
Értékelés időpontja: 2017. október 3.

Érkezéskor kedves fogadtatásban részesül mindenki!
A megújúlt étlapon mindenki megtalálja a számára megfelelő ételt, legyen az ebéd, vacsora. Az ételek minősége és ízvilága kíváló!
A kiszolgálás gyors és kedvesek, segítőkészek és az étlapról is bátran lehet kérdezni.

Köszönet neki: CsengeriZ
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 9.

Szűk családi körben egy keddi napon tértünk be az étterembe, de nyár lévén a kellemes, zöld növényekkel körbevett teraszon foglaltunk helyet. A felszolgálás kellően udvarias, figyelmes, de nem tolakodó volt. Az italok rendelésével nem siettettek, az ételekkel együtt rendeltük. Az ételek elkészültéig meglepetés falatokkal kedveskedtek, ezzel is lerövidítve a várakozás perceit. Hamarosan érkeztek a fő fogások is. Négy féle étel, mindegyik kifogástalan mind a tálalás, mind az ízek tekintetében. Az adagok mennyisége is rendben volt, nem estek túlzásba egyik irányban sem. Egyetlen negatívum a szűk, inkább szegényes borválaszték. Ezen mindenképp javítani kell, de ennek ellenére mindenkinek ajánlom, ha hétköznap is jó minőségű, finom ételeket akar fogyasztani. Árfekvés közepes, de a minőség miatt megéri.

A látogatás dátuma: 2017. július
Köszönet neki: Anita H

A következőt megtekintő utazók: Kiskohasz Restaurant ugyancsak megtekintették

Dunaújváros, Fejér megye
Dunaújváros, Fejér megye

Járt már itt: Kiskohasz Restaurant? Ossza meg benyomásait!