“Modern megjelenés”
Gourmand Kavehaz értékelése

Gourmand Kavehaz
Értékelés időpontja: 2018. március 3.

Régebben ez volt az egyik kedvenc helyem, de sajnos már nem az. Utolsó alkalommal alig voltak a teraszon, de nekünk mégis fél órát kellett várnunk mire a pincér megjelent. Akkor is kissé flegmatikus volt. Az ételek finomak és ehetőek voltak, de semmi különös. A terasz része nagyon jól néz ki, kellemes ott beszélgetve ücsörögni.

Köszönet neki: Vicamici

Értékelés időpontja: 2017. december 7.

Az étlap jól kitalált, sok könnyebb, laza étel van, de a hamburgereket is érdemes megkóstolni, hozzá minőségi borok közül lehet választani. Reggelizni is érdemes betérni hétvégén, mert jó áron finom melegszendvicset vagy rántottát ehetünk. A kiszolgálás közvetlen és kedves, a hely maga modern és tiszta. Kicsit zsúfolt tud lenni, ha teltház van, meghitt beszélgetésre nem alkalmas.

Köszönet neki: mkmk20
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 12. mobiltelefonon

Csak egy sima "latte" kávét fogyasztottam el.
Az üzleti tárgyalásom előtt feltöltőt.
Dunaújváros viszonylatában kiemelkedik.

Köszönet neki: Ambassador659223
Értékelés időpontja: 2017. május 17.

Jó időben érdemes kinn leülni, bent kicsit zsúfolt. Kedves pincérek, finom és változatos ételek, finom koktélok.

A látogatás dátuma: 2017. április
Köszönet neki: 28szil_rdk
Értékelés időpontja: 2017. május 9.

3 hetes dunaújvárosi tartózkodásom ebédjeit a város különböző vendéglátó egységeinél fogyasztottam el. Ezen összefoglaló írás első állomása a Gourmand étterem. A heti menü egy kis információs táblán van elhelyezve az asztalon a többi papírköteggel egyetemben, ami miatt az asztalnál való kényelmes elhelyezkedés korlátozott, legfőképpen a kétszemélyes asztaloknál. Evőeszközök az asztalra előre kihelyezve a 70-as éveket idézték fel bennem, korukat és állapotukat tekintve bizonyára abból az időkből maradt meg. Hangzatos nevek / aranyló tyúkhúsleves, "pékné" burgonya, stb.../ igazi tartalom nélkül. Értem én , hogy a "csumi" nem a meggazdagodásról szól, de kérem, 950 Ft mögé ne egy maradék fagyasztott gyümölcsből leturmixolt "görög gyümölcs krémlevest" kapjon az ember , főétel gyanánt kis túlzással 3 szem "főttsültkrumplival" "pékné módra" ,3 deka hússal. Szerencsére a céklát nem sajnálták, de a főételt beszínezve, elnyomva, összedobva egy tányérra, nem volt egy szívderítő látvány. Miről is szól a "csumi" ? Tervezhető mennyiségekről, állandó bevételről, gyorsan kipörgethető ételekről. Jelen helyen átlagosan 10-15 percet kell várni a menü megérkezéséig, nem egy esetben ezek ellenére is hidegen érkezett az asztalunkra. Felszolgálás kedves, de sok esetben a nyugodt ebédhez túl harsány. Étlapváltásuk tudtommal most történt, nyilatkozni róla nem tudok, de ha a menüjükből indulok ki, sok jóval nem kecsegtetem magamat. Nálam a nem ajánlott kategóriában helyezkedik el. Őszintén ajánlani senkinek nem merném.

A látogatás dátuma: 2017. május
Köszönet neki: Gasztro-kritika

A következőt megtekintő utazók: Gourmand Kavehaz ugyancsak megtekintették

Dunaújváros, Fejér megye
Dunaújváros, Fejér megye

Járt már itt: Gourmand Kavehaz? Ossza meg benyomásait!