“Kiruccanás palócföldön”

Paradi Kisvendeglo es Vendeghaz
Értékelés időpontja: 2018. március 15. mobiltelefonon

Nagyon finom palóc ételek, a palóc gulyást kifejezetten ajánlom.
A vendéglő kicsit retro, kicsit falusi turizmus jellegű, de aki erre jár ki kell próbálnia, mert igazi vidéki ételek ízét itt találhatjuk meg, nem a városi éttermekben ;)

1  Köszönet neki: gaborb724

Értékelés időpontja: 2017. augusztus 9. mobiltelefonon

Hétköznap mentünk be a vendéglőbe egy ebédre, igazi kockás- terítős kisvendéglő.Az ételek haziasak és megfizethetőek.Aki szereti az ilyet térjen be bátran .

1  Köszönet neki: Doninik74
Értékelés időpontja: 2016. szeptember 20. mobiltelefonon

Bárkinek, akinek egy csepp kedve van egy lepusztult, mindennemű beruházást kímélő étteremhez, ahol a minőség, az ételek mennyisége kritikán aluli, ám az árak bármelyik igényes pesti éttermet irigyloen magasak, amit vajmi kevéssé kompenzált az egy szem udvarias pincér, akkor bátran ajánljom az éttermet! Amikor kifogásoltuk a leves mennyiséget es minőséget, egy kopott, koszos melegítőben bemutatkozást megspórolva jott ki Egy hölgynek kevéssé nevezhető egyen, es számonkért minket a kérdésért!:) Vendeglatasbol egyes alá!:)

A látogatás dátuma: 2016. szeptember
3  Köszönet neki: AndreaJ2594
Értékelés időpontja: 2016. szeptember 18. mobiltelefonon

Vasárnapi kirándulás alkalmával a közeli szálloda recepciosának ajánlására tértünk be ebédre. Korrekt rövid étlap sok étel kihuzva!
Szodavizet kértünk ( ketten voltunk) csak két literes szodás üveg volt, majd megbirkozunk. A poloc leves nagy adag, de izetlen. A sztrapacska káposztával kimondottan gyenge, a tocsni nagyon jo, a fánk gyenge. Valoszinű nem ezzel a teljesitménnyel lett a 100 legjobb étterme három éve. Sajnálom, de nem ajánlpm, bár a környéken nem ogen van más, sajnos!!!

A látogatás dátuma: 2016. szeptember
Köszönet neki: Inspire593306
Értékelés időpontja: 2016. július 27.

A szallasadonk javaslatara terunk be ebbe a kisvendeglobe. A bejaratnal lattuk, hogy ketszer is a 100 legjobb videki etterem köze választottak, igy még nagyobb bizalommal tértünk be. Az ételek alapvetoen finomak voltak, bar a majgomboc leves lehetett volna izletesebb. A kiszolgálás rendben volt, a felszolgalo udvarias, figyelmes volt, bár csak mi voltunk vendegek, ugyhogy nem volt sok dolga. Alapvetően nem csalodtunk, mert korrekt volt a kiszolgalas es az étel is.

A látogatás dátuma: 2016. július
Köszönet neki: OV_Erika

A következőt megtekintő utazók: Paradi Kisvendeglo es Vendeghaz ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Paradi Kisvendeglo es Vendeghaz? Ossza meg benyomásait!