“2049 Diósd gyár ut. 34-36”

Diósd Garden Étterem és Kávézó
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 26. mobiltelefonon

Családias hangulat. Kellemes légkör. Pkiszolgálás kedves és figyelmes. A limonádé fenséges:). A séf ajánlatát érdemes kipróbálni!!:)

1  Köszönet neki: Dániel G
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 25.

Többször voltam már ebben az étteremben. Nagyon kellemes és hangulatos hely, szuper terasszal. A kiszolgálás nagyon kedves és gyors, a vendégekre mindig odafigyelnek. Az ételek ízüket, mennyiségüket és tálalásukat tekintve is tökéletesek. Széles ital és ételkínálattal rendelkeznek. Mindenkinek ajánlom ezt a helyet, a barátaimmal mi biztosan visszatérő vendégek leszünk.

1  Köszönet neki: vargabalint1988
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 25.

Rendszeresen járok ide barátaimmal. Főút mellett van, frekventált helyen, parkolás az udvarban biztosított. Az étlapon szinte már az összes ételt kipróbáltuk, és kivétel nélkül mindegyiket nagyon ízletesen és dekoratívan készítik. Sokféle koktéljuk is van terítéken a környéken a legjobb áron. A felszolgálók kedvesek, figyelmesek, fiatalosak. Nekem külön tetszik, hogy kutyabarát a hely és az odavitt kedvencek is kiszolgálásban részesülnek:)

1  Köszönet neki: Péter B

A következőt megtekintő utazók: Diósd Garden Étterem és Kávézó ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Diósd Garden Étterem és Kávézó? Ossza meg benyomásait!