“Fantasztikus, bőséges vacsora”

Diósd Garden Étterem és Kávézó
Értékelés időpontja: 2018. július 10.

Kellemes hangulatú kis étterem, nagyon gyors kiszolgálás. Az adagok hatalmasak, ketten ettünk egy kétszemélyes tálat, de még 2 ember jóllakott volna. Nagyon finom, friss volt minden, barátságos és figyelmes személyzettel.

Köszönet neki: bjulie77

Értékelés időpontja: 2018. március 15. mobiltelefonon

Minden nap itt ebedelek, ajanlom mindenkinek az ebed menut, mely lehet 2 vagy 3 fogas kiszolgalas kedves, etel valasztek eleg boseges; pizza, hamburger, csirke, levesek

Köszönet neki: v_lyiz
Értékelés időpontja: 2018. január 6. mobiltelefonon

A kiszolgálás kedves volt, csak elképesztően lassú. A sajtbundában sült csirke romlott volt. Szaga nem volt, szóval gondolom előtte kiáztatták valamiben. Nem ajánlom senkinek.

Köszönet neki: Global699546
Értékelés időpontja: 2017. december 30. mobiltelefonon

Kívülről nem olyan a hely, ahova azonnal betérnék (fogalmazzunk úgy, hogy lehetne még bőven áldozni rá), de bent sokkal kellemesebb milliő fogad. Kedves felszolgálás, és ami abszolút meglepett: a környéken a legjobb hamburgert ettem. Érdemes megemlíteni, hogy az étterem némileg pub jelleget is ölt, ezen kívül menüt is rendelhetünk. Ajánlom!

Köszönet neki: Chris7600
Értékelés időpontja: 2017. december 18. mobiltelefonon

Ma voltunk itt, egy hirtelen jött ötlet, itt még nem voltunk próbáljuk ki. Nem bántuk meg. Ugyan kicsit lassan kaptuk meg amit rendeltünk, de kaptunk bónusz sütit és sok elnézés kérést és gyakorlatilag csak nekünk főztek. A hamburger negyon finom volt és bőséges. Garden tál szintén finom és bőséges. Minden igényesen tálalva. Udvarias, kedves kiszolgálás, teljesen jól laktunk desszertet nem is bírtunk enni. Érd környékén ez most egy eléggé új hely, remélem megmarad. Biztos, hogy máskor is eljövünk.

Köszönet neki: Culture725961

A következőt megtekintő utazók: Diósd Garden Étterem és Kávézó ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Diósd Garden Étterem és Kávézó? Ossza meg benyomásait!