“Egy kis Amerika Diósdon”
Johnny's Bistro Diósd értékelése

Johnny's Bistro Diósd
Konyha: Amerikai, Mexikói
Étkezési lehetőségek: Reggeli, Házhoz szállítás, Foglalások
Leírás: A legjobb authentikus kaliforniai konyha a városban! Gyere, és kóstold meg az amerikai burgereinket, szendvicseinket, sub-jainkat! Mexikói ételeink között találod az igazi Nachost, Enchiládát vagy Tortilla Levest! Próbáld ki a WOW Milkshakjeinket, amilyennel még biztos nem találkoztál! A 24 óra alatt készült BBQ Oldalasunk miatt biztos visszatérsz még! Ha pedig Johnny's lázban égsz, hívj meg minket a kertedbe, és ott készítjük el a kedvenc Johnny's ételeidet! Akár születésnapi, akár céges party, a vendégek garantáltan elégedettek lesznek! Mindenképp foglalj asztalt, vagy pedig hívj, ha házhoz rendelnél!
Értékelés időpontja: 4 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Nagyon kedves pincérek. Családias pici étterem. Nagyon jó amerikai hangulat fogad. Fincsi kaják és isteni finom shakek vannak. Kedvencünk a snickers shake.
A quessadillas egyedül annyira nem ízlett, de a többi kajcsi finom.

Köszönet neki: 192ritan

Értékelés időpontja: 2017. szeptember 18.

Kiváló hely azoknak, akik szeretnének egy csepp "Ámerikát" megtapasztalni, érzeni, szagolni - vagy akár amerikai anyanyelvűekkel találkozni :-) Az ételek nagyszerűek, igazi amerikai finomságok, a hely tele van fiatalokkal (gondolom, ez az amerikai suli diákjainak törzshelye), a falak tele amerikai emlékekkel vagy Amerikára emlékeztető tárgyakkal, melyeket a filmekből jól ismerhetünk. A tulaj, Johnny pedig egy igazi figura :-)) Egyszóval ha valami Amerikára vágysz, itt a helyed ;-)

Köszönet neki: Bevelinke
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 26.

10-15 alkalommal jártam itt, mindig egyforma jó minőségű volt az étel. Nem változik az adag , a receptúra, sem a fiatalok hozzáállása a pultban. A kiszolgálás a hely miniatűr jellegéből adódóan nem gyorséttermi, hanem kényelmes. Ez az ára, hogy minden frissen készül. Megéri kivárni. Érdemes asztalt foglalni!

Köszönet neki: kaffefan
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 19. mobiltelefonon

Kategórijájájájábanalegjobbszerintem! Halas szendvics pompás,de nem tudtam olyat választani,ami ne ízlett volna.

Köszönet neki: fefe419
Értékelés időpontja: 2017. július 7. mobiltelefonon

A Johnny's-ról csak jó dolgokat tudok írni. Nem egyszer jártunk már itt, sosem csalódtunk még. Az ételek felülmúlhatatlanok, a személyzet kedves. Sosem ettem ennél jobb burgert❤

Köszönet neki: Mónika N

A következőt megtekintő utazók: Johnny's Bistro Diósd ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Johnny's Bistro Diósd? Ossza meg benyomásait!