“Hambizás”
Burger Station értékelése

Burger Station
Konyha: Amerikai
Értékelés időpontja: 2017. március 21. mobiltelefonon

A fogadtatás, kiszolgálás végtelenül kedves.Az ételeket nagyon profin elkészítették,gusztusosan tálalták és nem utolsó sorban nagyon finomak voltak!Az adagok hatalmasak!Köszönjük

Köszönet neki: Péter F

Értékelés időpontja: 2017. március 9. mobiltelefonon

Ígéretemhez méltóan betértünk ide, nagy örömünkre! Nagyon finom, házias ízekre bukkantunk, de ami nagyon szembetűnt, az a gyorsaság, és a szimpátia. A turmix isteni, a Burger változatos, és Mennyei szóval: vissza fogunk térni, és másokat is arra bíztatok, hogy térjen be, nem fogja megbánni!

Köszönet neki: Chris7600
Értékelés időpontja: 2016. szeptember 18. mobiltelefonon

Barátommal a nyitás után voltunk először de akkor nem igazán győzött meg a hely. A hetekben újra betértem és teljesen ledobbentem. A belső tér dekoráció hibátlan, a hamburgerek igazán izletesek, a választék elég bő, az árak pedig nagyon barátiak. Bátran ajánlom mindenkinek ;)

1  Köszönet neki: csongorb817
Értékelés időpontja: 2016. augusztus 21. mobiltelefonon

Házias jellegű amerikai stílusú étterem. Az ízek jók, az adagok rendben vannak. Az autóülések ötletesek, de evéshez annyira nem praktikusak

1  Köszönet neki: The7up
Értékelés időpontja: 2016. április 16.

Nagycsaládosokként sokszor tapasztaltuk hogy az éttermekben(stb) elég türelmetlenül tudják kivárni hogy válasszunk...Itt nem ez történt,nagyon kedvesek,segítőkészek voltak.VÉLETLENSZERŰEN TÉVEDTÜNK BE!
Amúgy meg örülök hogy csak az "egyhúsos"-at kértem a burgerből,mert AKKORA Méret hogy még az is alig ment le-20 dkg egy hús-(és még salátát is rendeltem hozzá,az is emberes adag volt)Kislányomnak élmény volt a berendezett Limuzin-os asztal is,ebből kiindulva nem lehetne ilyen "autós mozi" feeelinget összeraknotok?Nekünk 10/10,és megyünk még!

1  Köszönet neki: Bea R

A következőt megtekintő utazók: Burger Station ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Burger Station? Ossza meg benyomásait!