Mai nyitvatartás: 9:00 - 18:00
Mátrafüred

Nagyon élveztem a segway-es túrát. Kicsit tartottam tőle, de egyszerű és könnyű. Előtte a... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2 nappal ezelőtt
veca88
Miskolc, Magyarország
mobiltelefonon
Bohém segway túra

Óriási élmény! A környezet gyönyörű, a járgányok hasítanak, a túra vezető (Szilvi) nagyon kedves... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2020. március 9.
bensouici_anis
Mind a(z) 1 402 értékelés megtekintése

1 402 találat
1 366
1 366
Értékelés időpontja: 2018. február 24. mobiltelefonon

Sokadik túrán vagyunk túl, de mindig van újdonság. És ez csak a Mátra! Legközelebb kipróbáljuk a balatoni helyszínt is, csak legyen egy kicsit jobb idő! Köszönjük a rugalmasságot!

Köszönet neki: JudithL1678
Értékelés időpontja: 2018. február 22.

Barátainkkal vettünk részt a mazsolatúrán, mivel először próbáltuk ki a Segwayt. Kitti volt a túravezetőnk, akinek köszönhetően nagyon jól éreztük magunkat, még meg is hosszabbítottuk a túra idejét, és a túra végére mindenki elsajátította a Segway kezelését, irányítását. Kitti a nevezetességeket is megmutatta nekünk és el is mesélte a történetüket./ mint egy idegenvezető!/. Köszönjük Kittinek és visszatérünk majd tavasszal ismét!

Köszönet neki: dzsuday
Értékelés időpontja: 2018. február 21.

Egy két napos túrára jelentkeztünk be a csapatunkkal. Tibi remek programot készített az elképzeléseink alapján. Minden programhoz szakszerűen felkészült és kedves kollégát biztosított számunkra.

Köszönet neki: Cruiser757183
Értékelés időpontja: 2018. február 20.

Előszőr próbáltuk ki a segwayt baráti társasággal. Nagyon éreztük magunkat. Köszönjük Kittinek. Májusban visszatérünk.

Köszönet neki: JuditB325
Értékelés időpontja: 2018. február 20.

2018. február 19.-én voltunk barátokkal, és a családdal Segway-ezni. Nagyon szimpatikus vezetőnk, Kovács Kitti, igazi profiként képzett ki minket minket, és vezetett minket a túrán. Nagyon szeretném itt is megköszönni a türelmét, hozzáértését, és kedvességét. Nagyon nagy élmény volt, és egészen biztosan többször is meglátogatjuk a Bázist, és Kitti vezetése mellett ismét egy jót segwayezünk!!!

Köszönet neki: NagyI73