Mai nyitvatartás: 9:00 - 18:00
Csodálatos élmény

Mindenkinek szeretettel ajánlom ezt a programot. A kutyák munkája és Tamás beszámolója is... olvasson tovább

sziszoszilagyi
Nyíregyháza, Magyarország
Csodálatos erdei program kutyákkal

Csodálatos élmény volt, 1 hét telt el azóta, de még mindig a hatása alatt vagyok. Aki szereti a... olvasson tovább

_vao444
Mind a(z) 69 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2018. február 13.

Aki szereti a kutyákat és a szabadban a friss levegőn lenni, annak pazar élményt nyújt. Sajnos nem esett hó a látogatásung előtt, de így legalább még érdekesebb volt látni milyen erő és elszántság van a kutyákban. Problémamentesen húztak végig minket a sártengeren és közben látható volt, hogy mennyire élvezik a törődést és dícséretet amit a vezetőjüktől kaptak. Tamás hihetetlen odaadással és lelkesedéssel él a kutyákért és ezért a sportért, ez nagyban hozzá is járul az élményhez.
Nagyon kedves dolgog a pokróc és az ajándék meleg ital út közben.

A program dátuma: 2018. február
2  Köszönet neki: 722b_lintp
Értékelés időpontja: 2018. február 4.

Egy különleges élmény volt, nagyon jól éreztük magunkat. Mindenkinek ajánlom, aki szereti a kutyákat és a természetet!
Szerencsére hó is esett, így még klasszabb volt az egész!
Andi és Ervin

1  Köszönet neki: AndreaR7947
Értékelés időpontja: 2018. január 27. mobiltelefonon

Karácsony ajándéknak kaptam!Nagyon szuper volt!Aranyosak a kutyák és gazdájuk is!Szerencsére havas tájon mentünk,gyönyörű kilátás volt!

1  Köszönet neki: VeronikaA382
Értékelés időpontja: 2018. január 21. mobiltelefonon

Szuper élmény! Ajánlom kicsiknek, nagyoknak. Köszönjük. Jó érzés volt látni és átérezni a kutyák iránt érzet mérhetetlen szeretet és hozzáértést.

1  Köszönet neki: Tímea V
Értékelés időpontja: 2018. január 9.

Nagyon klassz volt, igaz hó épp nem volt és sár rally lett belőle de igy is élveztük a 3.5 évessel együtt. Tamás a vezető lelkesedése, elhivatottsága és lazasága nagyban hozzájárul a program sikeréhez. A kutyák természetesen csodálatosak , nekünk s volt huskynk igy adott volt az érdeklődés. Érdemes kipróbálni egyszer, szerencsésebbeknek hóban még jobb lesz!

1  Köszönet neki: csillagmoha