Mai nyitvatartás: 9:00 - 18:00
Segway túra

Segway túrán voltunk! Ricsi a legkirályabb túravezető a világon! Mindenképp vissza... olvasson tovább

malatinszki14
Győr, Magyarország
Csodálatos élmény

Mindenkinek szeretettel ajánlom ezt a programot. A kutyák munkája és Tamás beszámolója is... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2020. augusztus 6.
sziszoszilagyi
Nyíregyháza, Magyarország
Mind a(z) 70 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2018. március 19.

Karácsonyi ajándék volt a kutyaszánhúzás, mondhatni telitalálat lett belőle :)
Bátran ajánlom mindenkinek aki szereti a husyk-kat, természetet illetve kicsit is érdeklődik a szánhúzás után. A csapat (a kutya és az emberi is) kiváló munkát végez, Tamás nagyon jó vezető, végig kommunikál a kutyákkal és az utasokkal is, informatív, kedves, látszik hogy szívvel-lélekkel csinálja. Csak így tovább! :)

1  Köszönet neki: Explorer762352
Értékelés időpontja: 2018. március 18.

Gyönyörű környezet, garantáltan jó hangulat, egy csapat lelkes, tüneményes kutya, kiváló túravezetés. Kell ennél több? Csak ajánlani tudom mindenkinek!

1  Köszönet neki: FellowTraveler761508
Értékelés időpontja: 2018. március 17. mobiltelefonon

Karácsonyi ajándék volt, nagyon jól sült el. Látszik, hogy figyelnek a kutyákra, nagyon jó program, Tamás informál a kutyákról, és magáról a sportról túra közben. Gyönyörű helyeken visz át az út, amiket valószínűleg nem láttunk volna. Kiváló program!

1  Köszönet neki: Sightsee002
Értékelés időpontja: 2018. március 13.

Tamás kitűnő és szórakoztató túravezető, a kutyái pedig tüneményesek. Érdemes kipróbálni, nemcsak télen.

1  Köszönet neki: szabozsuzsa
Értékelés időpontja: 2018. március 11.

Karácsonyi ajándékként kaptam a kirándulást. Szuper ajándék. Aki szereti a kutyákat, természetet annak ragyogó kikapcsolódás lesz együtt lenni Zorroval, Anakinnal és a többiekkel. Tamás sokat mesélt a kutyákról és versenyeikről. Jól esett a meleg tea a beiktatott pihenőnél. Sok sikert kívánok! Nem csak a kutyák érezték jól magukat hanem mi is.

1  Köszönet neki: 871andr_sf