Értékelés időpontja: 2018. március 3. mobiltelefonon

Nagyon finom és változatos a konyhája, ez volt eddig a legjobb ahol jártunk. A hotel nagyon szép és csendes. Nagyon ajánlom annak aki nyugalomra vágyik. A szobában nagyon kellemes illataromát érezhettük mind a három nap alatt amit ott töltöttünk. Időben értesítették hogy egy 50 fős csapat építő tréning lesz amikor mi ott leszünk és ha szeretnénk ,áttehetjük az időpontunkat ha zavar a hangoskodás. Nem változtattunk de az egészből semmit sem hallottunk.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. január
Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: molnarszabolcs192017
Értékelés időpontja: 2018. február 14.

Bár a hotel igényes és szép, a kiszolgálás nagyon sok kívánnivalót hagy maga után. A franciaágy külön matracos- ezt sosem fogom megérteni, pedig direkt 1 matracosat kértünk, amit végül egy lepedővel oldottak meg kérésre, de így is a két matrac között ébredtem fel többször az éjszaka folyamán. Az ételkínálat gyenge és íztelen, a kiszolgálás vacsoránál kritikán aluli- flegma, unott és lassú. A wellness részleg szép, de pihenni nem lehet, mert hiába van kiírva, mindenki üvöltözik. A masszázs gyenge és inkább csak simogatós. Nincsenek nagy igényeink, de elrontották a pihenésünket :(

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. szeptember
  • Utazás típusa: Partnerével utazott
4  Köszönet neki: RitaS5437
Értékelés időpontja: 2018. február 14.

Már harmadik alkalommal járunk itt, az eddigi színvonal alapján úgy voltunk vele, hogy csak nem csalódhatunk, ami így is volt, bár pár dolog azért árnyalja a képet.
Szokásos Aqua szoba, ennyi felárat szerintem továbbra is megér. A fürdőszobán már mutatkoznak az elhasználódás jelei, itt-ott lógnak a különböző tartók, ezeket azért illenék ilyen árszint mellett csuklóból javítani. A szőnyeg is kezd elkoszolódni, már láthatók a főbb "ösvények". A tisztaság továbbra is példás. Nem mintha sokat néznénk, de a TV csatornák eléggé meggyérültek, alig pár működik. Wi-fi működik, bár nálam ez sem szempont.
Étterem színvonala majdnem a régi, bár már ide is kezd begyűrűzni a rántott hús. Kár érte. Most kicsit mintha minden főétel el lett volna sózva, de elnézve az bár árszínvonalát, kicsit megértem.. . :) Lényegében kőkemény lehúzás megy ital-fronton, ez eddig nem tűnt fel, vagy változtak az árak az elmúlt két évben. Mondhatnánk, nyilván nem muszáj semmit rendelni a vacsorához, de azért jól esik a egy pohár sör, vagy bor a vacsihoz. Italozni ajánlom inkább a barlangfürdőt, minden féláron van... nagy-nagy mínusz.
Wellness részleg nem változott,továbbra is kicsi, de ez nem zavaró, ott egy egész termálfürdő, csak pár száz lépésre. Senki ne aggódjon, egy szál köntösben simán át lehet sétálni még mínuszban is, minden más csak nyafogás... :)
Továbbra is nagyon hiányzik a sportolási lehetőség, a két darab fitness gép vicces...ideje lenne egy szép termet berendezni, lenne rá igény egy ekkora komplexumban, főleg télen. Újabb nagy mínusz pont.
Azt kell mondjam, hogy egy időre kiábrándultunk ebből a helyből, szerencsére van még pár favorit az asztalfiókban...

Szobatipp: Aqua szoba még mindig...
  • Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: tomikaga73
Értékelés időpontja: 2018. február 14. mobiltelefonon

Azt írnám le, miért nem öt pont.
A személyzet kedves ugyan, de nincs tisztában a létesítmény szolgáltatásaival vagy pedig nem tudja érthetően elmondani.
Az, hogy egy négycsillagos szálloda egyféle borház gyenge/közepes minőségű borait kínálja szerintem példátlan.

Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: pavaz
Értékelés időpontja: 2018. február 11. mobiltelefonon

Nagyon meg voltunk elégedve, a szoba gyönyörű , tiszta.A recepciós kivételével minden dolgozó kedves, udvarias. A reggeli és a vacsora kitűnő!! Pici negatív valóban az, hogy hosszan kell gyalogolni a barlang furdo , thermal és a szálloda között. Minden más szuper!!!

Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: csallodia