“Remek ízek, hangulatos hely”
Cocco-Mio Etterem értékelése

Cocco-Mio Etterem
4. helyezett 8 Éttermek közül Fóton
Értékelés időpontja: 2018. március 3.

A neve eleinte elrettetnett bennünket, de mikor megtudtuk, hogy az üzemeltető másik éttermét már ismerjük és szeretjük, hát kipróbáltuk. Nem csalódtunk. Szép emlék.

A látogatás dátuma: 2017. május
Köszönet neki: AndreaG8370

Értékelés időpontja: 2017. október 30. mobiltelefonon

Asztal foglalás - sajnos már itt elgondolkoztam hogy megéri-e ezt az éttermet választani, nehezményezték h vasárnap nyolcra szerettünk volna asztalt foglalni amikor az étterem kilencig van nyitva azt persze nem tudták megmondani hogy mikor veszik fel az utolsó rendelést, de biztosítottak róla hogy “nem fognak minket kirúgni”

Érkezés - két csoportban érkeztünk amíg az első csoport várt 3szor próbálták tőlük a rendelést felvenni

Pincérnő - miután fizettünk fennhangon reklamált a barban a kolléganőjének hogy meg mertük jegyezni hogy hideg van (mert hogy tárva nyitva ajtón keresztül pakolták be hátalmas zajjal kísérve a kinti bútort, tiszta jelét adva hogy vége a felvonásnak, pedig meg az étterem még egy jó 20 percig hivatalosan is nyitva volt.

Nem sokszor járok későn, főleg nem zárás előtt étterembe mivel én is ott dolgozom, de bármennyire együtt érzek a vendéglátásban dolgozókkal, ez talán a legrosszabb üzletpolitika amivel valaha találkoztam.

Végül kávé és édesség helyett csak rossz ízzel a szánkba távoztunk.

2  Köszönet neki: adamkabalogh
Értékelés időpontja: 2017. október 30. mobiltelefonon

A Coco-mio étteremet az egyik ismerősünk ajánlotta mondván hogy finom az étel és kedves a kiszolgálás!

Vasárnap este 7.45re foglaltam asztalt telefonon keresztül! Már a telefonos beszélgetésből is azt vettem észre hogy a pincér akivel beszéltem nem igazán szerette volna az asztalt lefoglalni nekünk mondván hogy “az étterem este kilenckor bezár de ha addig végzünk akkor lefoglahatjuk az asztalt”

Az érkezésünket senki nem vette észre úgyhogy leültünk ahol vol hely!
Kisebb nagyobb zokkenesek után végre megkaptuk a vacsorát , az étel finom volt és jó adag jó áron!

Sajnos a személyzet siralmas munkát végzett , egész este , senki nem kérdezte meg tőlünk hogy minden jól megy-e vagy hogy esetleg szeretnénk-e egy második italt ( szerettünk volna) amikor már majdnem végeztünk a tányérral a pincérek kinyitottak az összes ajtót hogy behozzák az asztalokat kintről , sajnos ettől olyan fagyos lett az egész étterem hogy eldöntöttük hogy egy jó meleg kávé után elmegyünk haza, sajnos egy pincér nem volt a 4 közül hogy Ajáljon kávét vagy esetleg desszertet!
Hosszas várakozás után felálltam a számlaért ami érdekes mondon hamar az asztalhoz jutott feltételezem mert hamar be szerettek volna zárni az éttermet!

Nem ajánlanám a helyet és vissza sem mennek többet! Nagy kar mert finom az étel és az étterem nagyon szép es nagyon jó helyen van, fel lehetne futtatni ezt az éttermet de sajnos a személyzeten van bőven javítani való!
Az ilyen hozza állás nem képviseli az üzletpolitikai érdekeket!

3  Köszönet neki: Dávid B
Értékelés időpontja: 2017. október 2. mobiltelefonon

Nem tudok sem túl sok pozotívumot, sem negatívumot írni. A hely kicsit retro számomra, az ételek házias jellegűek.
Egy szimpla hétköznap betérnék ide, a szülinapomat máshol tartanám.

Köszönet neki: kriszti2017
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 12.

Szép hely, kicsit 90-es évek stílusában.
Az ételek hozzák ezt az úgynevezett házias, nagyadagos/vagy annit eszel amennyit bírsz stílust.
A kiszolgálás kedves, az árak átlagosak, a kaja szintén.

A látogatás dátuma: 2017. június
Köszönet neki: zsolthummel

A következőt megtekintő utazók: Cocco-Mio Etterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Cocco-Mio Etterem? Ossza meg benyomásait!