“Finom sült keszeg ”
Aszófői Halsütő értékelése

Aszófői Halsütő
Értékelés időpontja: 2018. március 16. mobiltelefonon

Útmenti halsütő minden előnyével és hátrányával együtt! Nekem nagyon ízlett a keszeg amit ettem! Gyors volt a kiszolgálás és természetesen mindent csak a megrendelés után sütnek ki! Ilyen hely egyre kevesebb a Balaton partján sajnos.

Köszönet neki: Dek22

Értékelés időpontja: 2017. november 18.

Többször is jártunk itt,és mindig kifogástalan volt a hal amit rendeltünk. Néha sorba kell állni,de ez kit érdekel,van miért. Néha garda is van,ez igazi különegesség,most már...

Köszönet neki: lood88
Értékelés időpontja: 2017. november 5. mobiltelefonon

Mostanában kezdtem rászokni a halra és itt igazán jó, friss halat kaptam. Tökéletes annak, aki egy nyári napon halat akar enni a környéken.

A látogatás dátuma: 2017. július
1  Köszönet neki: Connector739001
Értékelés időpontja: 2017. október 7. mobiltelefonon

Zárás előtt pár perccel értünk oda, de még kedvesen és készségesen kiszolgáltak. Finom hekket kaptunk, csak ajánlani tudjuk az arra járóknak!

A látogatás dátuma: 2017. július
1  Köszönet neki: Storyteller688161
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 7. mobiltelefonon

Egyszerü körölmények között csoda finom halételeket készítenek, elfogadható áron, egész ívben nyitva tartanak.

1  Köszönet neki: Vándor G

A következőt megtekintő utazók: Aszófői Halsütő ugyancsak megtekintették

Csopak, Veszprém megye

Balatonfüred, Veszprém megye

Járt már itt: Aszófői Halsütő? Ossza meg benyomásait!