“Gyenge halak borzasztó stílusú kiszolgálás ”
Aszófői Halsütő értékelése

Aszófői Halsütő
Értékelés időpontja: 3 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Manapság ritkán hallani mar nyílt veszekedést a kiszolgáló es vendég között itt megtörtént a személyzet összeállva alázta meg a vásárlót
A kiszolgáló hogy agresszív stílusa borzasztó
A halak gyengén átsütötték
A halászlé finom volt

Köszönet neki: zsoca

Értékelés időpontja: 2018. július 9.

Mivel a balatoni vendéglőket ajánló füzetben ez a halsütöde jónak tűnt, hazafelé a káptalantóti Liliomkert piacról, úgy döntöttünk, hogy kipróbáljuk. Fél 1 körül lehetett amikor odaértünk, parkolás megoldva, viszont kb. fél órát álltunk sorba mielőtt a megrendelő pulthoz értünk. MInd a hárman fogast szerettünk volna enni, de a hölgy közölte, hogy most cseréltek olajat, ezért a fogasra fél órát várni kell. Rendeltünk 3 süllőt, melyeket meg is kaptunk, 20 perc várakozás követően.... Lehet, hogy ez a siker átka, de nekem, így éhesen soknak tűnt. A halakkal nem volt különösebb gond, habár és véleményünk szerint nem túl friss olajban süthették őket, mert megülte a gyomrunkat. Ki lehet próbálni ezt a sütödét, mi nem leszünk törzsvendégek.

Köszönet neki: frenchi1958
Értékelés időpontja: 2018. június 5. mobiltelefonon

Kocsiban ülve Tihany felé csapott meg a lehúzott ablakon át a friss sülthal illat. A döntés nem volt kérdéses. 3 percel később már a tömött sorban álltunk. A választék bőséges, a köret nekem kissé hiányos és akkor épp nem volt kovászos uborka, de a csemege is adta amit vártunk. Süllő és hekk. Frissen sült, ropogós, forró. Pont annyi amennyit vársz. Se több, se kevesebb. Az ital választék bőséges.
Étkezés után ajánlott kiülni a partra kicsit élvezni a Balaton Ízét.

Köszönet neki: Zoltan H
Értékelés időpontja: 2018. június 3. mobiltelefonon

az amúgy is fagyasztott halból készült fogasfilé előre le lett sütve, egy papirtálcán aszalódott ki tudja mióta....persze minden áron azt akarták ránk sózni....reklamáltam miatta, de végül mégis azt kaptam... ennyit erről az agyon ajnározott út menti rablóhelyről...

Köszönet neki: Pierre S
Értékelés időpontja: 2018. június 1. mobiltelefonon

A halsütő az halsütő, felesleges étteremhez vagy langossutohoz hasonlítani. Ez a hely pedig hozza az elvárásokat. Az utmenten padokon enni nem épp a leg higénikusabb de ahogy említettem ezen nincs mit csodálkozni. A kiszolgálás gyors, fiatalos. A halételek egyrésze előre elkeszitett, pl a hekk, keszeg, süllő, de ez nem jelenti azt hogy nem friss az áru, a mienk is meleg volt. Az árak megfelelnek a haláraknak, remek hogy lehet gardát is kapni, legközelebb kipróbáljuk! Az ízvilág (panir) nekünk megfelelő volt, a savanyúság középszerű. Aki szereti a klasszikus halsutoket annak érdemes kiprobalnia!

Köszönet neki: Peter L

A következőt megtekintő utazók: Aszófői Halsütő ugyancsak megtekintették

Csopak, Veszprém megye
Balatonfüred, Veszprém megye

Járt már itt: Aszófői Halsütő? Ossza meg benyomásait!