Értékelés időpontja: 2019. szeptember 5.

Ki gondolná, hogy egy szurdokban gasztronómiai csoda rejtőzik? Próbáljátok ki, nem fogtok csalódni. Minden jó volt, de érdemes kiemelni, hogy a paradicsomleves bármely olasz szakács becsületére vált volna, a csokiegér pedig világszintet ütött meg, pedig ezt nehéz elkészíteni. A főételek is jók voltak természetesen, a kiszolgálás pedig hozzáértően tökéletes. Nagyon jó folyóborba tenyereltem bele, ehhez ki kell kérni a pincérek segítségét. Egy kérdéses ital volt csak a köszöntő pálinka, amely pár zavaró dologtól nem volt mentes. Nagyon ajánlom a helyet!

Szobatipp: úgy láttam, hogy nem kell külön választgatni, jók a szobák
Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. szeptember
Köszönet neki: vlnvln013
Tibor Prisztóka, a Szel Fiai Fogado alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2020. október 22.

Köszönjük a látogatást!
A zavaró dolgoktól nem mentes köszöntőpáleszt mind megittam, így az mentes lett a jövőbeni zavaró tényezőktől... :)

Értékelés időpontja: 2018. december 3. mobiltelefonon

A fogadót csak az találja meg, aki keresi, de aki megteszi az nem bánja meg. Igazi csárda hangulat, közhelyes ételek nélkül. A kiszolgálás profi, az ételek kifogástalanok. A házhoz saját pince tartozik, ahol kiváló helyi borok kaphatók.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. december
Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: Leslie6006
TiborP148, a Szel Fiai Fogado alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. december 4.

Köszönjük Leslie6006,

Örömünkre szolgál, ha vendégeink értékelik erőfeszítéseinket, és visszatérnek hozzánk.

Önöket is visszavárjuk!

Üdvözlettel: Prisztóka "Szél Fia" Tibor

Értékelés időpontja: 2018. november 26.

Internetes bogarászás közben találtam ezt a Fogadót, amely kellően messze, de nem túl messze van Pesttől. Úgy érzem a hétvége után, hogy most jobbat nem is találhattunk volna, Remek vendég központú családias légkör, figyelmes és rugalmas gondolkodás. Választékos finom, és elégséges ételek, saját bor kínálat, pálinka.
A pince, illetve a borok sugallják a hely szellemiségét, kellemes hangulatos, nem begyakorolt, érezhető volt, hogy fontos a vendég jó hangulata. Ami a reggelit illeti, ott maradt a klasszikus kontinentális feeling, de, ha lehet így fogalmazni a jobbik fajtából. Szívesen keresem fel később ismét ezt a helyet pihenésül, akinek fontos, a vendégszeretet annak csak ajánlani tudom.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. november
Köszönet neki: Zoltán S

Értékelés időpontja: 2017. május 14. mobiltelefonon

Hely csodálatos környezetben található , jó időben a teraszon eltöltött ebéd kifejezetten kellemes, személyzet kedves, ételek kínálata bőséges , borok jellege , kínálata tökéletes. Családias hangulat, pincér ajánlatát kertem mind étel és ital fogyasztáshoz nem csalódtam. Csak ajánlani tudom mások részére is.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. május
Utazás típusa: Családjával utazott
1  Köszönet neki: tibortakit

Értékelés időpontja: 2016. november 13. mobiltelefonon

Igazán fantasztikus hétvégét töltöttünk itt ismét! Az 5 fogasos liba vacsora, egy kellemes borkóstoló tette felejthetetlenné szüleink 70. Születésnapját. Az egész család nagyon jol érezte magát, 3 generáció, es meg a kutyánkat se kellett otthon hagyjuk.
Kivételes gasztronomiai élmény, kedves baráti kiszolgálás es szép, tiszta szobák a panzióban!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. november
1  Köszönet neki: Zemplen