Észrevettük, hogy nem támogatott böngészőt használ. Előfordulhat, hogy a TripAdvisor webhely nem jelenik meg megfelelően.
A következő böngészőket támogatjuk:

“szép és tiszta”

A legjobb árak erre az időszakra:
Bejelentkezés yyyy.mm.dd. Kijelentkezés yyyy.mm.dd.
Az árak 1 szobára, 2 felnőttre vonatkoznak.
Árak megtekintése
Hasonlítsa össze a legnépszerűbb utazási oldalak legkedvezőbb árait.
és 8 további hely!
DIT Majestic Beach Resort
1. helyezett 221 hotel közül Napospart
Bekes County, Hungary
“szép és tiszta”
Értékelés időpontja: 2016. szeptember 11.

Nagyon szép, igényes, tiszta hotel. Minden rendben volt, kivéve az alábbiak hagynak kívánnivalót maguk után. Hideg volt a minden medence, egyszer se tudtam belemenni. Nem volt rostos narancslé, vagy bármi rostos ital a reggelihez. Nem voltak laktózmentes édességek, meg semmi és nem is nagyon tudtak rá válaszolni, hogy miben mi van, főleg, hogy alig beszélnek angolul.
Nagy választék volt amúgy mindig a kajákból, de nem a mi ízlésünknek valók a húsok, mert vagy teljesen ízetlenek, vagy csak a bors érződött rajtuk és általában csak picit sütik meg. Alapvetően ajánlom a hotelt. A tengerpart szép. A központ elég messze van, busszal mentünk be, nem mintha sok látnivaló lenne ott, de jó a buszközlekedés, Neszebárban is azzal voltunk.
The hotel was very clean and beautiful. The food was tasteless, but was a big choice to choose from and the quality was good expect the drinks for the breakfast. There's no pure orange or any juices in the morning. The staff's english was not so good, strange accent. The pools was very, all the 3, I couldn't use them. The beach was good. The center of Sunny Beach is a bit far but there"s good public transport (buses). I reccommend this hotel.

• Tartózkodás dátuma: 2016 szeptemberében, párjával utazott

• Előbb a török nyelvűek
  • Bármely
Magyar nyelvűek előre
Értékelés időpontja: 2016. július 28. mobiltelefonon

Idén másodszor van szerencsénk itt nyaralni, de most sem csalódtunk. Gyönyörű környezet, nyugis részen, de a központ sincs messze. Az ellátás tökéletes, rendkívüli a tisztaság. Csak ajánlani tudom. A tengerpart egy ugrásra... a gyerkőcök is nagyon élvezték. Remélem még visszatárhetünk.

Tartózkodás dátuma: 2016 júliusában, családjával utazott
Köszönet neki: Róbert B
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 pozitív szavazat
Értékelés időpontja: 2015. július 3. mobiltelefonon

Gyönyörű szálloda, barátságos személyzet, kiváló elhelyezkedés. A szoba nagyon tiszta és igényes kialakítású. Animációs csapat hihetetlenül kedves és szórakoztató. Nagyon szép nyaralás volt ajánlom mindenkinek!

Tartózkodás dátuma: 2015 júniusában, párjával utazott
1 Köszönet neki: Ferenc S
doncaster
. szintű közreműködő
5 értékelés
5 hotelről írt értékelés
common_n_hotel_reviews_1bd8 50 pozitív szavazat
Értékelés időpontja: 2014. március 9.
Az értékelés eredetileg English nyelven íródott. Eredeti megtekintése

2013 augusztusában jártam itt utoljára, két hétig maradtam. Idén augusztusra ismét két hétre foglaltam szállást, mert nagyszerű hotel. Az egyetlen probléma az volt, hogy a 301-es szobából csak a recepció tetejére láttunk rá az erkélyről, ettől eltekintve semmibe nem tudok belekötni. Imádtam, nagyon tiszta hely.

18 Köszönet neki: clioman
További Önnek javasolt hotelek...
Az utazók ezeket a(z) Napospart területén lévő hoteleket is megtekintették.
0.2 km távolságra
4.0 az 5 buborékból 1 275 értékelés
2.2 km távolságra
Iberostar Sunny Beach Resort
Árak megtekintése

Járt már itt: DIT Majestic Beach Resort? Ossza meg benyomásait!

További információk erről: DIT Majestic Beach Resort

Vendéglátóhely: DIT Majestic Beach Resort
Cím: Napospart 8240, Bulgária
Hely: Bulgária > Burgasz megye > Napospart
Szolgáltatások:
Bár/társalgó Strand Üzleti szolgáltatások internet-hozzáféréssel Fitneszközpont edzőteremmel/edzőszobával Ingyenes parkolás Gyermekprogramok (gyermek-/családbarát) Teakonyha Étterem Gyógyfürdő Lakosztályok Úszómedence Akadálymentesség
Hotel stílusa:
Ártartomány (éjszakánként): 18 505 Ft – 43 796 Ft
Hotel besorolása:4 csillag — DIT Majestic Beach Resort 4*
Szobák száma: 734
Foglalási lehetőségek:
A TripAdvisor büszkén vallja magát a következők partnerének: Expedia, Booking.com és Hotels.com, így Ön DIT Majestic Beach Resort-szobafoglalásait magabiztosan adhatja le. Havonta több millió utazót segítünk hozzá a nyaralások és üzleti utak céljainak leginkább megfelelő hotelek megtalálásához, mindig a legkedvezőbb árengedmények és különleges ajánlatok biztosításával.
Ezen a néven is ismert:
Majestic Hotel And Residence
Majestic Hotel Sunny Beach
Majestic Hotel Residence

Ez az Ön TripAdvisor-profilja?