“Gyors ebédet kerestem”
Katlan Tóni értékelése

Katlan Tóni
Leírás: Családi étterem és rendezvényhelyszín Veresegyházon, egy romantikus malom épületben. A Kárpát-medence tájegységeinek és az itt élő nemzetiségek gasztronómiájának valódi mélységeit mutatja meg újragondolt régi receptekkel,friss, szezonális alapanyagokból.
Értékelés időpontja: 2018. március 5.

Udvarias köszöntés, asztalhoz kísérés. Terjengős étlap, sok érdekes, gondolatébresztő étellel. Csak egy gyors ebédet szerettem volna, ezért csülkös bablevest rendeltem. Negyed órát kellett várni, viszont friss, meleg kenyerekkel és pogácsával tálalták. A levesestál sajnos csak félig volt. Ha az étlapon lett volna választási lehetőség (pl. csésze és egytálétel) az megakadályozta volna a csalódást.
Izben és tartalomban kiváló, mennyiségben pont a fele az elvártnak. Nekem hideg volt az étteremben.
Adok második esélyt is, egyszer amikor nem sietek ennyire.

Köszönet neki: CsabaF103

Értékelés időpontja: 2018. február 16. mobiltelefonon

Mindenkinek javaslom ezt a remek helyet.Nagyon meg voltunk elégedve a konyhával, a kiszolgálással és az árak is elfogadhatóak. Remélem lesz alkalmunk visszatérni hamarosan. Köszönjük!

3  Köszönet neki: Katalin K
Értékelés időpontja: 2018. január 8.

Sajnos még csak egyszer jártunk az étteremben, de kizárólag pozitívan tudok nyilatkozni. Tökéletes és ötletes ételek, udvarias kiszolgálás.

A látogatás dátuma: 2017. július
Köszönet neki: József M
Értékelés időpontja: 2018. január 4.

Többször is jártam már náluk, minden esetben nagyon pozitív élményeket szereztem.
Minden fogásuk tökéletes, nem lehet rosszat enni. Minden passzol, minden hónapban más az étlap, friss, olyan amilyennek lennie kell. A kiszolgálás is megfelelő, a külső/belső design is tökéletes, ha bele kell kötnöm valamibe az a mosdó - nagyon tiszta de a design lehangoló, nem illik a környezetbe.
Még sokszor leszek náluk vendék :)

1  Köszönet neki: somg918
Értékelés időpontja: 2017. november 6. mobiltelefonon

Vasárnap ebédidőben voltam a feleségemmel. Tele volt a hely, megis kedves, gyors kiszolgálással találkoztunk.
A menüben kevesebb, de annál finomabb étel található.
Az ételek mennyisége és minősége rendkívül jó.
Ajánlom a helyet pároknak, de baráti összejövetelekre is!
Ár érték arany nagyon jó.

2  Köszönet neki: KicsiG
awliana, a Katlan Tóni alkalmazásában álló communications válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. november 14.

Köszönjük szépen a visszajelzést!:)

A következőt megtekintő utazók: Katlan Tóni ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Katlan Tóni? Ossza meg benyomásait!