“Igazi olasz pizza”
La Pizza Nostra értékelése

La Pizza Nostra
Konyha: Pizza
Értékelés időpontja: 2018. március 8. mobiltelefonon

Nagyon finom, igazi olasz pizzát ehettem a La Pizza Nostrában. A legjobban a különleges hozzávalók és ízvilág tetszett. Nagyon barátságos és segítōkész kiszolgálásban volt részem. :) Csak ajánlani tudom.

1  Köszönet neki: MelindaJ250

Értékelés időpontja: 2017. december 17. mobiltelefonon

Segítségünkre volt a TripAdvisor, ennek köszönhetően jutottunk el ide.
Figyelmes, gyors kiszolgálás, remek hangulatú hely. Az apró részletekre is figyelnek, mint a limonádé h mentes vs. bubis vízből, cukorral vs. édesítővel legyen elkészítve. A pizzarol beszéljen inkább a kép. Ha erre járunk, biztosan benézünk majd.

Köszönet neki: CG_Attila
Értékelés időpontja: 2017. október 21. mobiltelefonon

Fantasztikus ízek, mintha a Toszkán lankák egy apró falujában ebédeltünk volna. Remek kiszolgálás, profi személyzet, mindenki nagyon kedves volt. A kávé is első osztályú. A Margaritha pizza Isteni. És még azt is kedves tekintettel tűrték, hogy a fél éves gyerekem végig visongot. Köszönjük az élményt. Bátran ajánlom mindenkinek, aki Veresen jár.

Köszönet neki: gearshift17
Értékelés időpontja: 2017. október 14.

Szuper szivbőljövő kedvesség, istenifinom pizzak, rugalmas és gyors kiszolgalas. Nagyon szeretjük ezt a helyet, igazi kikapcsolodas ide beulni. Csak ajanlani tudom.
Remekjük hamarosan tovabb bővül az étlap. :)

Köszönet neki: Happiness736013
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 30. mobiltelefonon

Több alkalommal ebédeltünk már a Pizzériában. Az ételek friss alapanyagokból készülnek és rendkívül finomak. Ajánlom mindenkinek.

Köszönet neki: kriszti2017

A következőt megtekintő utazók: La Pizza Nostra ugyancsak megtekintették

Járt már itt: La Pizza Nostra? Ossza meg benyomásait!