A partnerek kifizetései kihatnak az árak listáján kialakult sorrendre; a „Kiemelt” vagy „Szponzorált” rendezési szempont esetében pedig akár a szálláshelyek listáján kialakult sorrendet is befolyásolhatják.
Értékelés időpontja: 2018. január 22.

A szoba átlagos , kényelmes volt, tv vel, kényelmes ágyakkal. Tiszta, de kárpit csere már ráférne. A személyzet kedves, segítőkész volt Az ételek nagyon finomak, bőségesek, finom péksüteményekkel.All inclusiv volt. Jó áron. A parkolás ingyenes. Most bővítik az udvari részt is. Lehet biciklit bérelni. A jakuzzi üzemelése ha lejárt, ott volt a személyzet, és kérdezték, újból inditsák e?. Van kondi terem is. A másik medence viszont nagyon hideg volt, azt fűthetnék legalább 30 fokra, hogy ki lehessen használni. Mindent összevetve, jól éreztük magunkat.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. december
Köszönet neki: Tipi4
Értékelés időpontja: 2017. december 28. mobiltelefonon

Ajánlom a helyet azoknak, akik kikapcsolódni vágynak. Hajdúszoboszlón számos lehetőség van a pihenésre. A hotel közelében van a termál és élmény fürdő, mely télen s nyáron is élvezhető. A hotel igényes a személyzet pedig kiváló!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. december
Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: Adrienn C
Értékelés időpontja: 2017. december 1. mobiltelefonon

Senkinek se ajánlom, színtiszta pénz lehúzás! Aki volt már 4 csillagos SZÁLLODÁBAN az biztosan nem ilyenre emlékszik! Szégyen hogy ez a hely még így nyitva lehet, átverik a vendégeket! Erősen gondolkodtam, hogy megtévesztésért jelentem ezt a "csodás" 4csillagos szállodát. Felháborító!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. január
Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
2  Köszönet neki: armanired
Értékelés időpontja: 2017. január 14. mobiltelefonon

A szoba hihetelenul koszos, a wellsen kritikan aluli, nincs futes, meleg viz, szappan, stb.... a szemelyzet mintha nem ertene magyarul, es a brutalisan edes voros borrol meg akarta magyarazni, hogy minosegi szaraz. Az etelek nem nagy adagok, de az iskolai menzas kosztbol meg sok is...Az all inclusive ellatas csak este 8-ig tart, de a szobaba meg egy vizet sem lehet felhozni...cserebe a hirdetett minibar teljesen ures. Ez egy csillagot sem erdemelne, nem hogy negyet!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. január
Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
4  Köszönet neki: ErikaO1227
Értékelés időpontja: 2016. december 1.

Három napot töltöttünk a Hotel M-ben.Van olyan étel, ami finom volt, mindenestre az All inclusive kissé nagyzoló kijelentés. A fás, pörkölt alapú zöldbableves kimondottan menzás jellegűen volt gyatra. A szoba, ami kaptunk, meglehetősen egyszerű berendezéssel, a folyosó végén, mintha egy korábbi raktárhelyiségből lett vola átalakítva. A többi szobában padlószőnyeget véltünk felfedezni, illetve a más típusú ajtók is árulkodóak voltak. Ebben a szobában a kőre egy nem túl tiszta szőnyeg volt leterítve. Konnektorok nem voltak az ágy mellett, csak a szoba másik végében egy. (A Hotelstars Union tuti nem adta volna meg a négy csillagos minősítést-nem is értem, hogyon gondolták, hogy így hírdetik magukat). A villanykörte a fürdőben rögtön kiment, ill. csak langyosvíz volt ebben az exclusive, mindent kielégítő lakosztályban. Wifit sajnos ebben a szobában nem fogtok, a folyosón viszont hasított a net. A szobában semmi nem volt bekészítve-mindent külön kellett kérnünk a recepción. A "wellness részlegre" az érkezésünk napján betértünk, a jacuzii barna vizéről azt gondoltam, hogy talán termálviz, még bele is merészkedtünk, viszont az a habzás biztos, hogy nem volt normális, textilgyárak meletti folyóvízek partján láthat hasonlót az ember. Más kommentben olvastam, hogya medence vizében egy pingvincsalád eléldegélne, hát ez tényleg így van! Biciklt is béreltünk ám, elég jó kerékpárok lehettek fénykorukban, viszont a télen-nyáron udvaron tartás sajnos megkezdte őket. A kormányhoz sajnos odaragadt a kezem, a tenyeremre ragdt fekete gumitól nem volt egyszerű megszabadulni. A választott csomagunkhoz korlátlan italfogyasztás is tartozott, ezt korlátlanul este nyolcig igénybe is lehett venni, már amikor észrevett a pincér..cappucinót kértem, kaptam kávét, tejszínhabos flakont. illetve kis elsárgult állott tejet saját ízesítésre-adagolára. Összességében a Hotel M tőlem jóindullattal megkapta a 2 egész pontot!

Szobatipp: A folyosó végén található szobák kulcsát adják vissza azonnal a recepciósnak.
Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. november
  • Utazás típusa: Partnerével utazott