Értékelés időpontja: 2017. november 5.

Több alkalommal laktunk a Kemencés Panzióban (de azt hiszem ez volt az utolsó). A reggeli most is nagyon finom, bőséges és gazdag a választék. De a konyhaszagot órák múlva is lehet érezni a ruhán. A panziót és az éttermet egy közös udvar köti össze. Ez olyan, mint egy koszos zsibvásár. Régi időket idéző antik használati tárgyak, használaton kívüli konyhagépek, ablakkeret, száradó ruha, elszáradt virágok cserepekben. A panzióban még a szemetet nem viszik ki egyik napról a másikra a szobákból.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. november
Köszönet neki: agnesborbely
Értékelés időpontja: 2017. október 2.

A hely mindenhez nagyon közel van, a tömegközlekedés is könnyen elérhető, a strand alig pár perc sétára van és rengeteg vendéglátóhely is van a környéken, de a csárda felhozatala is minőségi. Egész nap pezseg az élet ezen a városrészen, nagyon jól éreztük magunkat.
Maga a szoba, amiben megszálltam tágas és kényelmes volt, és látszott, hogy adnak a higiéniára is.
Összességében mindenkinek magabiztosan tudom ajánlani a szállást.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. augusztus
1  Köszönet neki: AlexandraN1779
Értékelés időpontja: 2017. április 30. mobiltelefonon

Hosszú hétvégén voltunk itt. A kiszolgálás szuper a pincér fiatal embernek 10 pont az étel viszont nem volt az igazi. A 2 személyes tál inkább egy személyes volt és az ízvilág is hagy némi kívánni valót maga után . A gulyás és a rántott hús finom volt.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. április
1  Köszönet neki: 303csabah
Értékelés időpontja: 2017. március 22. mobiltelefonon

Hangulatos magyaros hely a gyüjtenėny a falakon felėr egy helytörtėneti múteummal. Jó konyha, rutinos szemėlyzet, fantasztikus ėtelek. Ėrdemes meglátogatni, nyáron terasszal.Parkolàs nagyon közel megoldható.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. március
Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: zsojuma
Értékelés időpontja: 2015. augusztus 7.

Már kétszer voltunk ott családostól mindkétszer meg voltunk elégedve a hellyel.
A reggelit mi szegényesnek találtuk igaz amit kaptunk az finom volt. A szobák klímával felszereltek és nagyon kényelmes ágyaik vannak. A fürdő tiszta a törülköző szárító elektromosan fűthető ami jól jön a strandos cuccok szárításához. Van az udvarban parkolója ami nekünk fontos szempont volt de nagyon szűk és még ha előre is jelzi az ember akkor sem biztos hogy be tud állni, mert az autók csak egymás mögé sorban tudnak állni ha valaki menni akar akkor az egész sornak mozogni kell. A hely ennyit engedett amit lehetett azért kihozták belőle. Legkevésbé a parkoló megoldás és a reggeli tetszett a leginkább a nyugodt környezet és a kényelemes szobák.

Szobatipp: lépcsővel szemben nyugodtabb mert a folyosó végén a terasz a dohányzóhely.
Az ott-tartózkodás dátuma: 2014. szeptember
Köszönet neki: Gábor L