A partnerek kifizetései kihatnak az árak listáján kialakult sorrendre; a „Kiemelt” vagy „Szponzorált” rendezési szempont esetében pedig akár a szálláshelyek listáján kialakult sorrendet is befolyásolhatják.
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 27. mobiltelefonon

Tegnap este családostul mentünk, lehet hogy bennem van a hiba, de a pincér kicsit túljátszotta a szerepét, én nem kultiválom az ilyet személy szerint, de ez az én bajom.. mint ahogy az is hogy megkívántam a pizzát, mire közölték, hogy nem tudnak készíteni, mert valami van a kemencével, elvégre egy kemencés csárdában vagyunk csak épp kemence nincs, sebaj.. helyette rendeltem egy borda szeletet velővel töltve ami azért volt jó, mert legalább hidegen hozák ki.. értem én, hogy 5 en mentünk be és kb egyszerre szeretnének tálalni, de akkor is.. ízre nem volt rossz amúgy, bár a kért fokhagyma levesről hiányoltam a reszelt sajtot, a párom által rendelt sült malac elmondása szerint finom volt, de se ropogós nem volt se semmi extra.. ilyen árakon az ember merőben mást várna, az ebéd végeztével kértünk 2 kávét amit kb 15 perc elteltével fel is szolgáltak (biztos akkor szedték le meg pörkölték, őrölték) egy szó mint száz, mi először, utoljára és soha többet.. köszönjük szépen

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. szeptember
Köszönet neki: Hurkabor
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 22. mobiltelefonon

Egy éjszakát töltöttünk a Kemencés panzióban, a panzió recepciója és ezzel a kulcsunk is több órás várakozás után került elő, A Bookingon megadott telefonszámot senki nem veszi fel.... A panzió tiszta és barátságos, csendes, minden szempontból megfeleő. Reggel a “recepció” nem túl barátságos, többször figyelmeztet a tízórás pontos kiköltözésre.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. szeptember
Köszönet neki: KisgyongyosH1035
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 25.

A személyzet kedves, udvarias, a szobánk tiszta volt és csendes, bár az ajtók rettenetesen nyikorogtak. Az ágyak kényelmesek, szépek a bútorok, klíma, tv működik. Az ingyenes wifi sok más szállodával ellentétben kiválóan működött. A svédasztalos reggeli minőségi és van választék, maga a csárda hangulatos.

Szobatipp: A tetőtéri szoba csendes és remekül szellőzik.
Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. augusztus
Köszönet neki: László C
Értékelés időpontja: 2018. március 16. mobiltelefonon

Kedves, udvarias kiszolgálásban volt részünk. Az ételeket gyorsan és finoman készítették el. Az adag nagy volt, finom, jellegzetes, karakteres íze volt a húsnak. Kellemes, tiszta környezet, csárdáról kialakult elképzelést pontosan átadta a hely szelleme.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. március
Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: Klenozoli
Értékelés időpontja: 2018. március 13. mobiltelefonon

Összesen kétszer voltunk az étteremben, egyszer cigánypecsenyét ettünk a párommal egyszer pizzát mert hogy az is van...inkább ne lenne...a cigánypecsenye ne lett volna rossz viszont kicsit kevésnek találtam ennyi pénzért. Vettünk hozzá ubi salit 650-ért??? Kicsit későn érkeztünk és feltűnően azt várták hogy húzzunk már onnan. Legközelebb pizzát rendeltünk mert azt kivántuk és a többi hely fullra teli volt. Ki is hozták a Magyaros "pizzámat" ami kritikán aluli volt. A tésztája lepény szerű és ízű volt, a feltét meg 2 db kolbász karika és rengeteg olcsó paprika volt...Sajnos az egész hely a lehúzásról szól. Az asztalok mocskosak!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. augusztus
Köszönet neki: DencsG