Értékelés időpontja: 2017. december 25. mobiltelefonon

Bár mi a testvér hotelben, a Békében szoktunk megszállni, de egy ital erejéig mindig betérünk ide, hiszen itt a legfinomabbak az egész környéken a koktél / korsó sör / campari és persze jó a hangulat is, szóval másoknak is csak ajánlani tudom akik esetleg erre felé járnak valamelyik szezonban. Ja és ha szállodát válaszototok, akkor azt is vegyétek figyelembe, hogy itt van uzsonázási lehetőség.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. december
Utazás típusa: Családjával utazott
1  Köszönet neki: chrsmay
Értékelés időpontja: 2017. november 23.

Nyitása óta járunk ide. Szilvesztertől az őszi, tél végi pihenésen át a nyaralásig.A szálloda mint külsőben mind belsőben az egyik legjobban kialakítottak közé tartozik, különösen azóta, hogy az éttermet kissé -a lobby_ terhére megnagyobbították. Kellemes, esztétikus berendezés, Remek közösségi terek. Kiváló személyzet, remek konyha és felszolgálás -élükön Tamással-, csak ajánlani tudom a helyet mindenkinek. Sajnálatos módon -ez azonban nem a szálloda hibája- a gyógyfürdő részben, különösen rosszabb időben igen nagy a zsúfoltság. Sajnos a gyógyfürdőben higiéniás problémák is akadtak ott, kellemetlen "eredménnyel". Így aztán egy idő óta a társ-fellegvárat látogatjuk. Szubjektív, de a régi medencés wellness jobban tetszett. Mindez azonban semmit sem von le a hely értékéből.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. december
Köszönet neki: kernerk2017
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 4.

4 éjszakát töltöttem ott, alapvetően rendben volt minden. Az ágy részemre nagyon kényelmetlen volt, túlságosan puha, mentségre legyen szólva, kérésre a lehető legrövidebb időn belül cserélték. A reggeli egyhangú (rántotta, virsli stb.), kevés a felvágott, illetve a péksütemények zöme is fonnyadt. A vacsora jó,változatos és bőséges,csak vigyázni kellene a gyümölcsökkel, ne legyenek rohadtak benne. A strandra való átmenet megoldott, de eléggé zegzugos az első alkalommal ott lévőnek. Viszont ami nem tetszett, hogy az egyik lift rossz volt, és 4 nap alatt nem javították meg. A személyzet kedves, normális, kifogástalan.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. augusztus
4  Köszönet neki: TiborS357
Értékelés időpontja: 2017. július 23. mobiltelefonon

Januári időszakban töltöttem egy hetet a hotelben. Nagyon kellemes meglepetés volt, mivel a hévízi Hunguest Hotel (Panorama) színvonalára számítottam. Össze se lehet hasonlítani a kettőt. A hotel tiszta, rendezett, a szobák szépek, a személyzet kedves és segítőkész.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. január
Utazás típusa: Egyedül utazott
2  Köszönet neki: V_Tamas2107
Értékelés időpontja: 2017. július 5. mobiltelefonon

Egy 4 csillagos szállodához képes sok a hiányosság. Az ágyak kényelmetlenek. Az étteremben a laminált parketta több helyen fel van válva, balesetveszélyes. Nincs kerthelyiség, vagy egy kinti bár ahol a vendégek egy nyári este vacsora után kiülhetnének egy italra. A dohányzó vendégek kirekesztve. A szálloda bejárata előtt lehet rágyújtani, ahol még egy pad sincs kitéve. Az ételek minősége átlagos. Egyetlen előnye, hogy a strandot díjmentesen használhatják a szálloda vendégei. Nekünk nagy csalódás volt.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. július
Utazás típusa: Családjával utazott