A partnerek kifizetései kihatnak az árak listáján kialakult sorrendre; a „Kiemelt” vagy „Szponzorált” rendezési szempont esetében pedig akár a szálláshelyek listáján kialakult sorrendet is befolyásolhatják.
Értékelés időpontja: 2018. február 23. mobiltelefonon

Céges rendezvény által tölthettünk el itt 1 éjszakát, jól éreztük magunkat nagyon, az ételek is finomak, egy picit talán a portán lehetnének kedvesebbek, de mindent egybe vetve nagyon jó volt és jövünk jövőre is :)

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. február
Köszönet neki: annaz102
Értékelés időpontja: 2017. december 27. mobiltelefonon

Végtelenül kedves és közvetlen személyzet, minőségi pihentető szolgáltatások, tiszta-tágas szobák gyönyörü kilátással. Természetesen nem szabad szó nélkül hagyni az étkező részleget is, ahol igazán jó a kiszolgálás, a svédasztalos reggeli/vacsora választéka elég bőséges úgy gondolom, szóval minden elismerésem a konyhán dolgozó csapat felé. Egyetlen egy negatívum volt az idén amit 2 évvel ezelőtt még egyáltalán nem tapasztaltam az pedig a szeretet ünnepének köszönhető teltház. Ami nem csak az étteremben és a wellness részlegben érezhető meg, de a szálloda adta wifis sávszéleséget is szinte egyenlővé teszi a 0-val, szóval nem árt ha az ide érkezés előtt az ember felkészül egy erősebb - izmosabb mobilinternettel, vagy esetleg hordozható hotspottal. De ettől eltekintve minden rendben volt.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. december
Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: chrsmay
Értékelés időpontja: 2017. december 11.

Egy születésnap alakalmából több szobát is foglaltunk. Sajnos csalódás volt. Régi "retro" hangulat, átlagos szobák, átlagos reggeli és vacsora. Egy asztalt szerettünk volna foglalni a vacsorákhoz, hogy az egész család együtt ülhessen, de hosszas "szervezés" ellenére sem jött össze. A TV csatornák az alap csomagot tartalmazták, úgy érzem ez ma már kevés. Összességében a mai igények figyelembe vételével ez már nem 4 csillagos szinvonal. Ár-érték arányban drága.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. december
Köszönet neki: levis67
Értékelés időpontja: 2017. november 23.

Néhányszor -az átalakítás- előtt már megfordultunk itt. Azonban a kissé kopott belső és elavult welness rész elriasztott. A felújítás óta többször megfordultunk itt..és fogunk is (már 2018-ra is van foglalásunk :) A szálló legvonzóbb része az újonnan és tökéletesen kialakított welness rész. A személyzet viselkedése, az ételek minősége, a felszolgálás -a már AquaSol-ban megszokottnak megfelelően- itt is kiváló. Csak ajánlani tudom, azoknak akik nem szeretik a túlzsúfolt, zajos gyógyfürdőt, valamint remek ár-értékaránya miatt is.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. november
Köszönet neki: kernerk2017
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 7.

A hotelt 2010-ben újították fel és alakították 4*-ossá. Azóta rendszeresen visszatérő vendég voltam, nagyo szerettem odajárni. Nagyon jó volt a wellness részlege, bőséges és finom az ételválaszték, kedves és udvarias a személyzet. Sajnos nem fordítanak figyelmet a karbantartásra, emiatt a wellness mennyezete már egyes helyeken levált. A két infraszauna egyikében a színterápia összetört, a másikban már csak a helye volt meg. A sóterápián a bepermetezés időtartamát lecsökkentették, 10 perc helyett már csak 7 percet működött. A wellnessbe vezető folyosó beázott, az álmennyezet foltos volt. Az ételek minősége igencsak hullámzó volt, pl. a pirított tésztaleves aligha való egy 4*-os szállodába. Mintha két főszakácsot alkalmaznának, és az egyikük nem üti meg a mértéket. A szobák felett is eljárt már az idő, foltosak a padlószőnyegek, a falak. Sajnos a fürdőszobában is tapasztaltam, hogy nem takarítottak rendesen. Már az előző alkalommal is keserű szájízzel jöttem haza, de gondoltam, hátha csak kisiklás volt, adok még egy lehetőséget. Nem kellett volna, megbántam.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. december
  • Utazás típusa: Egyedül utazott