A partnerek kifizetései kihatnak az árak listáján kialakult sorrendre; a „Kiemelt” vagy „Szponzorált” rendezési szempont esetében pedig akár a szálláshelyek listáján kialakult sorrendet is befolyásolhatják.
Értékelés időpontja: 2018. január 7.

A szolgáltatásról röviden: az ellátással volt a legnagyobb problémánk, mivel nem vacsorázunk svédasztalos ebédet fogyasztottunk. A választék szegényes volt, kiszáradt husik,sütik.Mivel tudtuk, mi volt az előző napi vacsora, nekünk másnap délben visszaköszöntek az előző esti fogások. A wellness egy ekkora szállodának nagyon kicsi, egymásba értek az emberek, pihenőhely csak kb.50 főre van, amikor ott voltunk kb.130 ember wellnessezett.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. január
6  Köszönet neki: tunde p
Értékelés időpontja: 2018. január 5. mobiltelefonon

A választásunk a képek alapján történt, mint utólag kiderült jól eladták vele a szállodát. A foglalás előleggel történt, fő a bizalom, lehet, hogy ez ekkora létszámnál így divat manapság, de ez volt a legkisebb csalódás. A megérkezéskor egy utcán kijelölt útszéli sávban lehetett volna parkolni, de a recepciótól igen távol volt hely és a "sokfordulós" felpakolászást nem szerettem volna 150 m távolságból megoldani. Erre rendszeresítenek általában a bejárat mellett ideiglenes 2-3 helyet... na itt bólyával el volt zárva... ezzel fogadják a kedves vendégeket. Bementünk és az ajtónálló személyzet a nagy beszélgetés közepette észre sem vette, hogy esetleg jött valaki (ezt a több nap alatt végignéztem), a recepciónál szűk, zsúfolt lökdösődős hely, a szépen feldíszített fát rádasául még plusz idepakolták. Nem jó így megérkezni valahová. A lift alulméretezett, két termetes ember és tele van. Alapvetően rögtön minden helyzetben olyan érzésünk támadt, hogy vendéggel túlvállalt, a befogadó kapacitásnál legalább másfélszer több embert próbálnak lekezelni. Ezek után az étellel domborítani kell, gondoltuk. Na abban nem volt kifogásolni való, teljesen rendben volt. A személyzet mosolygós, szolgálatkész, szakszerű munkát végzett. A karácsonyi menü egy szokványos négycsillagos svédasztal volt, a különböző gyermek programok pedig "pont" elmaradtak. Nem gyermekbarát hotel egyáltalán. A szoba tökéletes volt, minden működött. Többször nem jönnék ide, legfeljebb nyáron a fürdő miatt.

Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: Ferenc C
Értékelés időpontja: 2018. január 3.

Szilveszteri programhoz választottuk ezt a szállodát, ahol tökéletesen éreztük magunkat. Kutyabarát, ez fontos volt számunkra! Ezért parkettás szobát kaptunk, ami nem túl nagy méretű, de az abban eltöltött időhöz megfelelő méretű. Elég nagy szállodalátogatók vagyunk, ezért volt összehasonlítási alapunk. Mind az ételek, mind a kiszolgálás, mind a wellnesrészlet- kiváló volt. A szilveszteri program szervezőjének csillagos ötös. Akércsak a konyhaséfnek! Választható volt egy program, mi a Tuba tanyás melledd döntöttünk, kiváló élményben volt részünk. Bárlinek bátran ajánlom, nem fog csalódni!!!!!

Köszönet neki: Laura M
Értékelés időpontja: 2018. január 2. mobiltelefonon

Karacsonykor 3 ejszakat toltottunk a csaladdal itt, az epulet es a szobak (kicsik ugyan, de szepek, tisztak) szepek, izlesesek es tisztak voltak, de minden mas csalodas volt. A bufe reggeli rendben volt, de a vacsora nagyon szegenyes valaszteku es iztelenek az etelek. A kiszolgalas (service) mindenhol botranyos, akarcsak a masszazs szolgaltatas. A paromat a masszor holgy egy kezzel “nyomkoraszta” elfordulva, feltetelezhetoen a masik kezevel a mobiljat nyomkodta kozben. Reklamalas utan 50% kedvezmenyt kaptunk a masszazs dijabol, tehat ezt reszben jova tette a szalloda. A wellness reszleg rendben volt, bar nagyon kicsi es zsufolt, a sokamra nem mukodott, sem a torok furdo (hammam). Dec 25-26-an unnepi vacsora nem volt, nem volt semmilyen unnepi menusor, bar a szallas csomag ezt ajanlotta. Nem eri meg ezt a penzt, ez nem 4csillagos kiszolgalas, nem ajanlom.

Utazás típusa: Családjával utazott
1  Köszönet neki: 552timeak
Értékelés időpontja: 2017. október 16. mobiltelefonon

A páromat szerettem volna meglepni egy kis ajándékkal.
Le foglaltam a szállást 2 -főre.
Érkezéskor nagyon színvonalas szállodának tünt és nem is csalódtunk ebben.
A meglepetés szuperül sült el.
A személyzet barátságos és segítő kész bármi kérdésünk volt..mit hol találunk egyböl informáltak minket.
Csak ajánlani tudom aki szeretne pihenni vagy a családját meglepni..;)

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. október
Utazás típusa: Partnerével utazott