“Többet vártam”
Mirage étterem értékelése

Mirage étterem
Leírás: Újdonságra és egyedire vágyik? Válassza a mesésen szép és a Gault & Millau által 11 pontra értékelt Mirage éttermet és kávézót, mely igazi kuriózum Hajdúszoboszló szívében.
Értékelés időpontja: 2018. február 28.

Hétfői napon egy ebéd menüre tértünk be a párommal, a szálloda vendégeiként. A haza indulá és a kijelentkezés előtt. a párom egy hamburgert én pedig egy rizottót rendeltünk desszertel. A talalás nagyon szép volt, viszont az ízek átlahosak. a felszolgálás nagyon lassú volt, a főétel és a desszert szervírozása több, mint egy órát vett igénybe. szerencsnkre ógy érkeztünk, hogy már össze voltunk pakolva, ha ezt az ebéd után kartunk volna megtenni, akkor nem tudjuk tartani a 3 órai kijelentkezés időpontját.kb. 13:45-kor érkeztünk az étterembe, már akkor éreztem, hogy valami nincs rendben, mert az étterem teljsen üres volt, a bárból jött át egy pincérni, hogy mindjárt jön a kolléga, csak elment ebédelni...addig ő felveszi az ital rendelést.

3  Köszönet neki: BiankaZ26

Értékelés időpontja: 2018. február 21. mobiltelefonon

Lassú a felszolgálás. Langyosan szervirozott étel. Átlagos ízvilág...semmi különös élményt nem adott a hely. Sajnos.

Köszönet neki: 189p_ters
Értékelés időpontja: 2017. december 11. mobiltelefonon

Fantasztikusan stílusos környezet, magasan képzett személyzet és igazi ételcsodák hozzájuk illő borokkal. Minden elismerésem!

Köszönet neki: Sightseer682764
Béla V, a Mirage étterem alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. december 13.

Kedves Tamás!
Köszönjük, hogy minket választott, örülünk, hogy jól érezte magát nálunk. Szeretettel várjuk vissza!
Mirage csapat :)

Értékelés időpontja: 2017. október 28.

Kedvenc helyünk,ahol még nem csalódtunk.Félévente szoktunk ellátogatni,hol kettesben ,hol családostól.Látványos,különleges specialitások jellemzik az éttermet.Az étlap változatos, nem túl hosszú,a tálalás hibátlan.A pincérek kedvesek,előzékenyek,bár látszik is ,hogy ez egy négycsillagos szálloda étterme.

Köszönet neki: Csilla M
Értékelés időpontja: 2017. október 22. mobiltelefonon

Gyakran járunk a Mirage étterembe (akár az ebéd menüre is), de a legutóbbi látogatásunk után szerettem volna itt is megosztani élményeimet ezzel a fantasztikus hellyel kapcsolatban. Külföldi borokkal tarkított borkóstolón voltunk és meg kell mondjam, mind az ételek, mind a borok minősége/párosítása kiváló volt és ehhez már csak a kiszolgálás minősége volt igazán nagyszerű. Úgy érzem, nyugodt szívvel nevezhetem a Mirage éttermet nem csak Hajdúszoboszló, de Debrecen és környéke legjobb éttermének is, nagyon szeretünk ide járni és biztosra menni, hogy mindig a megszokott - kitűnő - ízélményben és kiszolgálásban részesüljünk.

Köszönet neki: EditP51

A következőt megtekintő utazók: Mirage étterem ugyancsak megtekintették

Hajdúszoboszló, Hajdú-Bihar megye

Járt már itt: Mirage étterem? Ossza meg benyomásait!