“Nagyon elégedettek voltunk.”

Sétány Kávézó és Palacsintázó
Értékelés időpontja: 2018. március 3.

Nagyon jó helyen van.Könnyű a megközelítése.Udvariasak a felszolgálók,és rendkívül előzékenyek.Nekünk nagyon ízlettek az ételeik.Bátran merem ájánlani bárkinek aki Hajduszoboszlón jár okvetlenül keresse fel ezt a Palcsintázót,mert itt igazi házias ízekkel fog találkozni!

Köszönet neki: samaijozsef

Értékelés időpontja: 2018. február 25.

Kellemes kis hely, gondolom nyáron, amikor a terasz is üzemel sokkal pörgősebb lehet.
A palacsinták finomak, és mutatósak az alkoholmentes koktélok.

Köszönet neki: Safari520545
Értékelés időpontja: 2018. január 25. mobiltelefonon

Ételek minősége mindig kiváló, az adagok nagyok, minden finom, szép, igényes berendezés, árak normálisak.

Köszönet neki: Escape671792
Értékelés időpontja: 2017. november 2.

Már többen ajánlották, ha itt járok Hajdúszoboszlón keressem fel a híres palacsintázót. Mivel nem voltam messze tőle, így egy remek délutánt töltöttem el. A készített palacsinták igazán remekek, nem bántam meg.

Köszönet neki: GyulaB62
Értékelés időpontja: 2017. október 28. mobiltelefonon

Nagyon finom egyedi desszertek. Kávézó, cukraszda jellegű. Sok felé kávé különlegesség. Személyzet segítőkész.

Köszönet neki: veekthor83

A következőt megtekintő utazók: Sétány Kávézó és Palacsintázó ugyancsak megtekintették

Hajdúszoboszló, Hajdú-Bihar megye

Járt már itt: Sétány Kávézó és Palacsintázó? Ossza meg benyomásait!