Családi vakáció

Remek szórakozás a család részére. Mindenkinek tetszett. Negatív, hogy fast pass nélkül nem lehet... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2019. augusztus 19.
imrecs
Budapest, Magyarország
mobiltelefonon
Yeeah

A hullámvasútak szuperek! Sőt jobbnál-jobb. ..Csak rengetegen vannak ,és van hogy órákat kell várni... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2017. augusztus 10.
KatalinR72

6 507
2 517
1 085
1 567
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 10.

Húsz éve vágyom a Portaventurába, idén végre megadatott a felejthetetlen élmény. A hullámvasutak szerelmeseinek kötelező a látogatás. A Shambhala, a Dragon Khan, a Fourius Baco mind-mind igazi adrenalinbomba, de van három hagyományos fa hullámvasút is. Mi élveztük mindegyiket, ahogy a vizes attrakciókat is. De aki, ezeket akarja kipróbálni, az vigyen váltóruhát!
A játékokra pokolian sokat kell várni (30-50 perc között), ami kiváltható egy szerény, 50 Eurós "fast track" jegy vásárlásával... Ezzel viszont a várakozás lerövidül 0-10 percre. Ki hogy van vele, de tapasztalatom szerint megéri, elvégre nem azért mentem a Portaventurába, hogy az ott tartózkodás 80%-át sorban állással töltsem. Szinte minden játéknál készítenek fotót, néhánynál filmfelvételt is az "utazásról", ami baromi drágán megvásárolható. Persze mindennek az ára a csillagokat verdesi, ezért érdemes sok pénzt félretenni a látogatásra. Aki viszont a park valamelyik hoteljében szállt meg, annak a parkbelépő korlátlanul ingyenes!

3  Köszönet neki: makelametal
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 10. mobiltelefonon

A hullámvasútak szuperek! Sőt jobbnál-jobb. ..Csak rengetegen vannak ,és van hogy órákat kell várni mindenhová :(

A program dátuma: 2017. augusztus
Köszönet neki: KatalinR72
Értékelés időpontja: 2017. július 21.

Amikor megterveztük Barcelonai utazásunkat, már tudtuk, hogy a PortAventura egy kiemelt célunk lesz egyik nap. Két fő számára kb. 30ezer a belépő, nekünk, mint fiatal, önálló párnak éppen megfelel, az expressz jegy ugyan jobb, mert negyedannyit kell sorban állni (vagy annyit sem) de nem pénztárcabarát. Van sima expressz egy alkalomra, az összes alkalomra és van egy plusz hogy az első ülésbe tesz titeket. Kisgyermekkel tényleg nem nagy élmény, mert nekik egy tematikus park van, a nagyobb attrakciókra pl.: Shambhala érdemes vinni nagymamát, mert csak nem hagyod ott a kölyköd. Tehát legyen legalább 140-160cm, bírja a magasságot és legyen annyira vidámpark-őrült, mint te. Ebben az esetben kiváló elfoglaltság.
Sajnos mi nem a legkorábbi vonattal mentünk, viszont maradtunk végig. A park területén még 4 vagy 5 hotel is található, legjobb autóval menni. Salou-ba mennek buszok, viszont Barcelonába az utolsó vonat 22:31-kor indul. (Taxik, gondolom horror-áron visznek haza.)
Fantasztikus élmény!! Muszáj elmenned, hogyha a közelben vagy.

4  Köszönet neki: EszterT124
Értékelés időpontja: 2017. július 11. mobiltelefonon

A nyari hőség ellenére is tele van a park,a komolyabb attrakciokra kell a gyorsjegy(expresspass),ha nincs bizony egy óra is eltelhet sorbanallassal ami nem tul jó.

A mosdók messze vannak egymastól,viszonylag sokat kell setalni mert körbe kell menni mindig.
Javasolt etelt vinni,bent minden tularazott es vacak...
Ferrari land kotelezo ha 140cm feletti vagy...

1  Köszönet neki: lefkovitsj
Értékelés időpontja: 2017. január 17.

Nászúton voltunk Salouban, egy napos belépővel mentünk a Portaventuraba. Az egész élménypark fantasztikus, a Hurakan Condor észvesztő, háromszor ültünk fel rá, Dragon Khan... hajaj.... :-) Mindegyik játékot kipróbáltuk, és felejthetetlen élmény volt. Igaz, mi csúcsszezonban voltunk, kb tízezer ember volt aznap ott. Órákat álltunk sorba a legnépszerűbb játékokra.
Nagyon jó volt, ha a kisfiúnk már élvezni tudja a Parkot, akkor biztosan visszatérünk vele!!! Próbáljátok ki!!

A program dátuma: 2016. június
1  Köszönet neki: János András S