“Gyermekmenü nincs”

St. Hubertus Etterem es Panzio
Értékelés időpontja: 2018. március 16. mobiltelefonon

Az ötéves unokánkkal tértünk be egy esős márciusi napon az étterembe. Sajnos, a kínálatból hiányoztak az aprónépnek való fogások. A felszolgálónak köszönhetően végül találtunk megoldást, igaz a kapott rántotthús leheletvékony volt, elveszett a bundájában. A sztrapacska is eltért az általunk eddig ismerttől, de ehető volt. Az ételek átlagos színvonalát csupán a bennünket kiszolgáló fiatalember figyelmes kedvességge ellensúlyozta.

Köszönet neki: okate1956

Értékelés időpontja: 2018. március 4.

Nagyon ízletes ételeket és megfelelő adagokokat kaptunk. A kiszolgálás kedves volt, az árak elfogadhatóak, kb fél óra alatt megkaptuk a rendelést. A faluban nincs nagy választék, de ezt a helyet bátran ajánlom mindenkinek.

Köszönet neki: rcz-stv
Értékelés időpontja: 2017. október 9. mobiltelefonon

Mi tálat rendeltünk,nagyon finom frissensültek voltak rajta. Hangulatos a hely is,illik a hegyvidéki hangulathoz. Szerintem érdemes megállni egy ebédre.

Köszönet neki: zacksawyer92
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 5. mobiltelefonon

Kiváló vad ételeket ettünk szép, hangulatos környezetben.Meg is lehet szállni ebben a gyönyörű kis faluban a Hubertus panzióban. Kedves kiszolgálás!

Köszönet neki: KissB28
Értékelés időpontja: 2017. május 28.

Az étterem hangulatos, a hátsó kinti terasz a parkoló autókra néz, úgyhogy nem mondhatni hogy az egyébként csodálatos környezet itt megélhető.
A kiszolgálás az itteni viszonyok mellett elfogadható, de magasabb elvárásoknak már nem felel meg. pl. "megkérhetném hogy jöjjön a pulthoz a kávéjáért ? " ---mentem mert kellett a kávé :) , de ilyet ? ki hallott már?
A mátrai borzast NEM ajánlom, nem volt benne hús, legalábbis nem vettük észre hogy van, a többi ételt a barátok finomnak mondták, igaz ők nem szoktak értékelni, és amolyan elfogadó típusok. Az édességek amiket megkóstoltunk finomak voltak, a tárkonyos leves is, de a húsleves kicsit ízetlen volt, külön ízesíteni kellett.
Most hogy visszaemlékszem azt kell mondjam hogy az ételek átlagosak voltak.

A látogatás dátuma: 2017. május
Köszönet neki: zoltan168

A következőt megtekintő utazók: St. Hubertus Etterem es Panzio ugyancsak megtekintették

Járt már itt: St. Hubertus Etterem es Panzio? Ossza meg benyomásait!