“Sajnálom...”
Postakocsi Étterem értékelése

Postakocsi Étterem
Értékelés időpontja: 2018. március 12. mobiltelefonon

Nagyon szerettem volna kipróbálni ezt az éttermet, mert olyan sok jót hallotam róla, de én sajnos vegyes érzelmekkel távoztam. Az étterem, a mellékhelység tiszta, ízlése. A felszolgálók nem gorombák, de éppen kedvesnek, mosolygósnak sem nevezném őket. A választék meglepetésemre nem túl nagy, az ételek mennyisége sem. Ízvilágban nem adott semmi különlegeset, ínyenceknek nem ajánlanám. Nutella rajongók a "nutellás" palacsintában csalódni fognak, mert abban bizony nem az van :(
Én sajnos többet vártam.

Köszönet neki: Zsebibaba

Értékelés időpontja: 2017. november 18. mobiltelefonon

Péntek este tértünk be az étterembe miután meglátogattuk a Brunszvik Kastélyt. Szívélyes fogadtatásban részesültünk, rendben volt az ételek ár-érték aránya is, szépek és ízletesek voltak.
A kiszolgálás rendben volt, azonban szeretném megosztani az észrevételemet az ételek helyes ajánlásáról. Kérdezgettem egy-két ételről de nem igazán tudta elmagyarázni a felszolgáló úr hogyan is készül az adott étel. Az ételek minősége és kinézete természetesen nagyon fontos de a szervíz minőségének is tükröznie kell ezt a vonalat.
Összefoglalva egy rendkívül kellemes estét töltöttünk el!
Köszönjük! :)

Köszönet neki: NandorV5
Értékelés időpontja: 2017. október 8. mobiltelefonon

Az étterem tágas, szombaton ebédidőben jártunk ott(200 méterre van a kastélypark kapujától). Sok vendég volt, mégis gyorsan felvették a rendelésünket, kedves odafigyelést kaptunk a felszolgálóktól.
Az étlap magyaros ételeket tartalmaz, érdekes időszakos akciók vannak, érdemes ezekre rákérdezni.
A levesek finomak voltak, a gomba krémleves különösen finom.
A főételek kiadós adagok, korrekt házias ízek.
A számlát is gyorsan megkaptuk, két elégedett vendég tàvozott.

1  Köszönet neki: b_t0ri_
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 18. mobiltelefonon

Szombat de látogattunk el a Közelben lévő kastélyba, kellemes sétálás után, megéhezve tértünk be az étterembe. Udvariasan fogadtak, pálinkát, szodát, limonádét, és vizet kértünk, a birs pálinka finom, a szilva magyon gyenge, a limonádé nagyon édes az arumátol.
A levesek választéka közepes, igy kihagytuk. A főételek olvasatra szimpik.
Rendeltünk;
Csirke paprikás nokedlivel: korekt, a nokedli kicsit gyengécske, az uborka saláta közepes, a paradicsom saláta gyenge, két szem paradicsom összemetélve minden öntett nélkül!
Kacsa sült: jó, a köret jo
Párolt zöldségek: jó!
Vargabéles, hát.... szóval ez egy turósrétes, annak is közepes!
A kiszolgálás kifogástalan, bár szokás szerint a számlára 10 percet vártunk és 3 szor szóltunk.
Összegezve, jó! Megérte betérni!

2  Köszönet neki: Inspire593306
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 25. mobiltelefonon

Családdal és barátokkal is vacsoráztunk már itt. Nagyon kedves személyzet finom ételek. Örülünk h megnyílt. Máskor is megyünk.

Köszönet neki: naficad

A következőt megtekintő utazók: Postakocsi Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Postakocsi Étterem? Ossza meg benyomásait!