“Diósd”
Postakocsi Étterem értékelése

Postakocsi Étterem
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 30. mobiltelefonon

Kivàló ètelek, figyelmes kiszolgálàs, szèp, igényes kialakìtàs. Kisgyermekeseknek is csak ajànlani tudom!

Köszönet neki: Anna P

Értékelés időpontja: 2018. szeptember 3.

Kicsit lassú kiszolgálás után nagyon szépen tálalt és nagyon finoman elkészített ételt kaptunk. A limonádé nagyon jó !

Köszönet neki: Andics67
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 1.

Az étlap alapján nagy várakozással tekintettem a helyre - többségében igazi magyaros ételeket kínálnak kicsit modernebb köntösben. Sajnos személy szerint kicsit csalódtam. A "főételként" általam kóstolt babgulyás ugyan kifejezetten finom volt (apró fehér babbal), de olyan szikkadt kenyérrel kínálták, ami kifőzdéhez sem illett volna, és így sajnos az összhatást komolyan lerontotta. A desszertként kóstolt túrógombóc maga szintén ízletes volt, ugyanakkor a hozzá párosított hab a savanyú ízhatásával szintén kétségeket ébresztett. A párom az általa kóstolt kacsacombot ugyanakkor dicsérte, így lehet, hogy csak én nyúltam mellé az ételválasztással. A kiszolgálás ugyanakkor gyors és udvarias volt (köszöngetően talán annak is, hogy kifejezetten kevesen voltak az étteremben az ottjártunkkor).

Köszönet neki: greatpeti
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 26. mobiltelefonon

A 7-es főút mellett, önálló parkolóval, központi elhelyezkedéssel, ügyes : belső udvaros kialakítással "lepett meg" a Postakocsi étterem. Ami már az 1700-as (!) években is létezett. A tágas belső térben egy picit puritán berendezés fogadott (pl érdekes, hogy az ablakokon nem tudunk se az udvarra, se az útra kilátni) de gyorsan kárpótolt a felszolgálók kedvessége, gyorsasága. Az adagok átlag felettiek, de az árak nem. Az ételek finomra sikerültek - bár nem kértem túl bonyolultat. Összességében jó benyomást keltett bennem a Postakocsi, és ez így ma 4 pontot ért.

Köszönet neki: Chris7600
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 7. mobiltelefonon

Az ételek első osztályúak, megfelelő mennyiségű.

Ajánlom mindenkinek. Családosoknak kifejezetten előnyös. Van játék sarok és pelenkázó is.

Köszönet neki: GergelyK185

A következőt megtekintő utazók: Postakocsi Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Postakocsi Étterem? Ossza meg benyomásait!