“Egy jó hely”

Macska Panzió és Étterem
Értékelés időpontja: 2018. március 15. mobiltelefonon

Tetszett ,finomak magyarosak nagy adagok az ételek, kedves a kiszolgálás rugalmas a személyzet. A csülök tál fergeteges! Előtte érdemes asztalt foglalni mert viszonylag kicsi a hely.

1  Köszönet neki: Discover760944

Értékelés időpontja: 2017. november 11. mobiltelefonon

Az ételek finomak és bőségesek. A felszolgáló kedves és aranyos volt. Gyermek barát étterem. Ebédidőben előre kell helyet foglalni mert nem nagy a hely viszont gyors a kiszolgálás. Ha erre jártok érdemes betérni! Csak ajánlani tudom.

1  Köszönet neki: Ádám K
Értékelés időpontja: 2017. május 23. mobiltelefonon

Hetekkel ezelött már jártunk itt egy ebédre, ismét betértünk egy vacsorára. Házias ételek, a csülök isteni. Nincs pazar, sznob kiszolgálás. Egyszerű, de nagyszerű vendéglátás ízletes, nagy adag magyaros ételekkel.
Csakis ajánlani tudom!

A látogatás dátuma: 2017. május
1  Köszönet neki: instaofmilan
Értékelés időpontja: 2017. április 30. mobiltelefonon

Nagyon kedves, udvarias kiszolgálás. Finom ételek. Ár-érték arány jó.
Szívesen ajánljuk, ha valaki szereti a magyaros ízeket, a frissen készült falatokat.

A látogatás dátuma: 2017. április
Köszönet neki: 982zsuzsannak
Értékelés időpontja: 2017. március 7. mobiltelefonon

Ahogy az ember belép, azonnal érzi a magyar kisvendéglő hangulatát. Ez lehet sokaknak negatívan hat, mi kifejezetten imádjuk. Éhesek voltunk, ezért hazafelé menet beugrottunk megnézni a helyet. Nem csalódtunk! Barátságos kiszolgálás, házias ízek, hatalmas adagok és kedvező árak jellemzik a helyet. Szívből tudom ajánlani!

A látogatás dátuma: 2017. március
1  Köszönet neki: MaddionMax

A következőt megtekintő utazók: Macska Panzió és Étterem ugyancsak megtekintették

Martonvasar, Fejér megye

Járt már itt: Macska Panzió és Étterem? Ossza meg benyomásait!