“Urom uromi ut”
Ürömi Hütte értékelése

Ürömi Hütte
1. helyezett 2 Éttermek közül Urom
Értékelés időpontja: 2018. március 3. mobiltelefonon

“Hütte” hangulat udvarias kiszolgalas, finom izletes erelek, viszonylag szuk kinalat az etlapon de egy “hüttének” ez eppen elegendo!
Csendes jo levegoju kornyezet hosugarzokkal melegitett sator all a dohanyosok rendelkezesere!
Csaladoknak is idealis!
Csak ajanlani tudom!

Köszönet neki: janosgyorgytakacs

Értékelés időpontja: 2018. január 15.

Szombaton délután az Ürömi Hütte-ben voltunk ebédelni. Havas eső vacak idő, ennek ellenére alig volt szabad asztal. Nagyon jót ettünk. Rég el akartunk jönni, Sváby András sok jót írt a helyről, és nem túlzott. A pincér srác pont annyira kedves és közvetlen, ami elvárható. A konyha fantáziadús, és finom. Amit megkóstoltunk előétel: Skót tojás, kacsarilette, fűszeres sült krumpli házi öntettel. Főétel sült oldalas, mangold főzelék véres hurkával, margaréta pizza. Hibátlan volt. Ajánlom nektek is!

1  Köszönet neki: izvadasz
Értékelés időpontja: 2017. december 26. mobiltelefonon

Évzáró karácsonyi vacsora volt náluk rendezve. Nagyon rugalmasak voltak. A felszolgáló kedves volt, mindenkinek türelmesen elmagyarázta a kínálatot. Az ételek is finomak voltak. Mindenkinek ajánlom az éttermet, mi is vissza fogunk még térni.

Köszönet neki: KatalinH150
Értékelés időpontja: 2017. december 17. mobiltelefonon

Csak ajánlani tudom, nagyon szeretem a házias különlegességeiket. Mindenképp megéri Ürömre autózni érte!

1  Köszönet neki: bernadettm2017
András S, a Ürömi Hütte alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. december 18.

Nagyon köszönjük

Értékelés időpontja: 2017. november 11. mobiltelefonon

Nagyon kellemes a hely, igazan kedves volt a pincer. Az előételek mennyeiek voltak, igazából már azokkal jól is laktunk.

Köszönet neki: elimsruoy

A következőt megtekintő utazók: Ürömi Hütte ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Ürömi Hütte? Ossza meg benyomásait!