“1025”
Sari Csarda értékelése

Sari Csarda
Értékelés időpontja: 2018. március 13. mobiltelefonon

Fantasztikus enteriőr, incsiklandozó ételek.
Pompás panoráma, felszolgálás osztályon felüli.
Csak ajánlani tudom.

1  Köszönet neki: zsolts538

Értékelés időpontja: 2018. február 25. mobiltelefonon

Aki szereti a magyaros konyhát annak ide el kell látogatnia. Isteni a konyha, tökéletes az étterem kialakítása!
Csak ajánlani tudom, rendszeres visszajáróként.

A látogatás dátuma: 2017. május
Köszönet neki: gaborb724
Értékelés időpontja: 2018. február 12.

Vacsorázni voltunk a csárdában, ahol nagyon jól főznek, és az árak sem megfizethetetlenek.
Az ételeket házias módon és házias ízekkel készítik, igazán kiválló izűek!

Ennek ellenére sajnos nem értékelhetem a helyet jobbra az átlagosnál, mivel felháborítónak tartom, hogy a feleségemmel nem tudtuk beszélgetni, köszönhetően a hangzavarnak amit az asztalok és székek mozgatása és vonszolása okozott. Érthető hogy olykor összeraknak több asztalt/széket ha rendezvényt tartanak, de ezek visszahordása a helyükre véleményem szerint nem egy pincér feladata lenne azzal a módszerrel, hogy mindent fülsiketítő hangon húz vissza a helyére, miközben a többiek csak nézik.

2  Köszönet neki: j_zsef_2018
Értékelés időpontja: 2017. november 24. mobiltelefonon

Nagyon élveztük a Sári Csárdában töltött estét. Nagy csoportal érkeztünk, mégis gyors volt a kiszolgálás nem kellett semmire várni, a pincérek és a szakácsok is gyorsan dolgoztak. Hatalmas választék, főként nehéz, jó magyaros ételek. Az ízvilágtól nem vágtuk hanyatt magunkat, de a vonós zenészek mindenért kárpótoltak bennünket. Nem sok hely engedi manapság az ilyesféle szórakoztatást!

Nagy parkoló, tágas wc, tiszta étterem, hatalmas gondozott kert, minden tele virágokkal és állatokkal!
Gyerekekkel is nagyon ajánlom!

A látogatás dátuma: 2017. január
Köszönet neki: rockhormon
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 13.

Igazi magyaros csárda hangulat, cigányzenével. Finom, házias ételek, gyors kiszolgálás, pedig telt ház volt. Évekkel ezelőtt már jártunk itt, most sem csalódtunk.

Köszönet neki: Zsuzsanna V

A következőt megtekintő utazók: Sari Csarda ugyancsak megtekintették

Hegyeshalom, Győr-Moson-Sopron megye

Rajka, Győr-Moson-Sopron megye
Mosonmagyaróvár, Győr-Moson-Sopron megye

Járt már itt: Sari Csarda? Ossza meg benyomásait!