Értékelés időpontja: 2017. október 3. mobiltelefonon

A hotel nagyon szép, a szobák stílusa és berendezése minket magával ragadott, a wellnes részben minden megtalálható és tökéletes állapotú, sosem túl "zsúfolt", az ételek remekek, a személyzet magyon kedves és segítőkész.
Már többször voltunk, de biztos visszatérünk még.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. október
Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: JosBod
Értékelés időpontja: 2017. május 17.

A hotel kellemes környezetben található, gondozott a kert, a szobák és a hotel egyéb helyiségei igényesen vannak berendezve. A személyzet kedves és készséges, a hotelen kívüli programokhoz is nyújt segítséget. A wellness kiváló, minden igényt kielégítő.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. február
  • Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: domebe2017
Értékelés időpontja: 2016. október 10.

Kulturált, tiszta, szép és rendezett hotel. A szoba, amelyet kaptunk különösen nagy volt. A francia ágy mellett volt még egy két személyes pótággyá alakítható kanapé is.
Bevallom sok időt nem töltöttünk a szállodában, mert Villányban kóstolgattunk borokat, de az a kevés idő, amíg itt voltunk rendben volt.
Ajánlom a helyet mindenkinek, akinek fontos a jó ár-érték arány.

Szobatipp: Ne az 1-est vagy a 2-est, mert ott sokat kell várni a meleg vízre, igaz ezt jelezte a recepciós a szobák elfoglalásánál.
Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. október
  • Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
Köszönet neki: zorosz
Értékelés időpontja: 2016. augusztus 21. mobiltelefonon

A csaladommal sok helyen voltunk mar, de ez egy olyan hely, ahova biztos, hogy vissza fogunk jonni. A reggeli es vacsora tokeletes, a szobak jol felszereltek, a sauna, jacuzzi, medence teljesen jo. A szemelyzet keszseges es baratsagos. Csendes, nyugodt hely egy baratsagos kos varosban. Csak ajanlani tudom!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. augusztus
Utazás típusa: Családjával utazott
1  Köszönet neki: DevD218
Értékelés időpontja: 2016. augusztus 6.

A wellness részleg kiváló, 4 féle szauna( infra, gőz, aromakabin-sanarium, finn), pezsgőfürdő, kinti úszómedence. Nagyon szép környezetben, kiváló étel-italkinálattal várnak. Rendkívül vendégbarát, kedves személyzet.

Szobatipp: A kilátás a medencére nagyon szép
Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. augusztus
  • Utazás típusa: Partnerével utazott