“Korrekt levesek”
Paprika Csarda értékelése

Paprika Csarda
Értékelés időpontja: 2018. március 4.

Négyen csak négy leves ettünk, két halaszlevet (egy ponty egy harcsa) meg két húslevest. A harcsahalászlé jó volt, de semmi extra. Egyszerű lé, benne a haldarabkák, de sem a lé nem volt különösebben finom, vagy ízletes, sem a hal. De nem volt rossz, számomra a másnak nem ajánlanám, de akár újra beugranék ha erre járnék. Az ár (1450) kb. rendben volt. kiszolgálás, hangulat rendben volt.

Köszönet neki: i-zoltan

Értékelés időpontja: 2017. október 22.

Zamárdban a Paprika csárdában szolid áron ízletes, magyaros ételeket ehetünk. A kiszolgálás barátságos, az adagok elég nagyok - mi még haza is hoztunk belőle -. A halászlé kiváló volt, a vadétel kevésbé volt karakteres, de azért ízlett. A kihozott folyó bor is egész iható, a bodza szörp meg kifejezetten kellemes volt. Sajnos máskor kávét nem itt fogunk inni és másnak sem ajánlom, ha csak egy kicsit is szereti a jó kávét.
Összességében mégis ajánlom azoknak, akik elérhető áron ízletes, magyaros ételekre és nem valami extra különlegességre vágynak.

Köszönet neki: SzZ63
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 16. mobiltelefonon

A környék legjobb helye! A környezet szép, az ételek magyarosak és nagyon finomak, ami igazi "magyaros" adagokkal párosul! A felszólgálásról csak felsőfokon lehet beszélni, igazi tradicionális-minőségi-szakszerű-barátságos kiszolgálás! Biztos visszatérünk!

Köszönet neki: Rezi23
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 30. mobiltelefonon

Sziasztok,
a családommal ünnepeltem èdesapàm szülinapját,az ètterembe èn vittem a tortàt aminek a felszolgàlàsàt kivàlòan vègeztèk.
A fôpincèrúr meglepetèsünkre a zongoràzó urat kèrte, hogy a boldog szülinapot játsza el . Utòlag is köszönjük szèpen :)
Nagyon finomak voltak a tálak és kedvesek voltak a pincérek !
Köszönjük !!!

Köszönet neki: BalazsB62
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 28. mobiltelefonon

Augusztus utolso szombatjan voltunk ott, igazi fülledt meleg nyari estén.
Kint ultunk a teraszon ahol az elozenevel a hangulat csodalatos volt.
A kiszolgalas udvarias, a kajak jok.
Igazi magyaros, az etlapot nezegetve realizaltam mennyi magyaros kajank van, alig tudtam valasztani.
Azokhoz az ettermekhez tartozik, ahol nyugodtan el lehet mondani, hogy "oriasi adagokat szerviroznak".

Köszönet neki: dakkonplane

A következőt megtekintő utazók: Paprika Csarda ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Paprika Csarda? Ossza meg benyomásait!