Értékelés időpontja: 2017. július 5.

A foglalás a booking.com-on keresztül történt.
Előleg kifizetését követően, a szállást a foglalt időpont előtt 3 hónappal lemondtam.
Eleinte a kemping tulajdonosa mondta, hogy visszafizetik az előleget, de nem tették.
E-mailekre nem reagáltak, modortalanul beszéltek és jogtalanul viselkedtek. Fogyasztóvédelemhez fordultam az üggyel kapcsolatban, de a booking.com, miután nekik is jeleztem a problémát, fizette vissza az előleget.
SENKINEK SEM AJÁNLOM!

Köszönet neki: bojet90
Értékelés időpontja: 2017. június 15.

Osztálykirándulást szerveztem ide,megbízva az osztálykirándulás.hu ajánlásába,ez nagy hiba volt.A házakon nincs ablak,iszonyú meleg van bennük. A mellékhelyiségek kritikán aluliak,nagyon kevés,lerobbant wc és zuhanyzó.Rengeteget vártunk az ebédre,vacsorára,személyzet gyakorlatilag nincs,egy holtfáradt fiatalasszony és néhány kisegítő próbált főzni,takarítani 70 főre. A tulajdonos hisztérikus,arrogáns,modortalan,nem csoda,ha otthagyják az alkalmazottak.Egyedüli pozitívum,hogy közel van a Balaton!

• Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
Köszönet neki: saginicolette
Értékelés időpontja: 2017. június 14.

Faházakban voltunk, amit az előzetes egyeztetés alapján délben meg kellet volna kapnunk, de csak 2 óra csúszással kaptuk meg.
Majd le akartunk menni a strandra, és be akartuk zárni a faházat, de azt mondták hogy nem jár kulcs hozzá! Egy óra múlva végül mégiscsak lett kulcs.

A vacsorával 45 percet késtek, ami egy fél tál spagetti volt (kemény) valami hússal. Hitvány minőségű és ízű!
Kijelentkezéskor kétszeres árat akartak felszámolni, mert a szállásadó nem tartotta magát az előzetes megegyezéshez.
Később kiderült, hogy nem tudnak számlát adni.

• Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
Köszönet neki: Gyöngyi E
Értékelés időpontja: 2017. június 13. mobiltelefonon

A legszörnyűbb üdülőhely. A faházak melegek, a kaja szörnyű, és a WC-fürdőt inkább nem is említem. A személyzet rémálom. Nem is értem, miért VIP az ellátás undorító. Az egyetlen jó resz, hogy a part közel van, viszont a vonatállomástól nagyon sokat kell gyalogolni.

Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
1  Köszönet neki: AnnaJ5737
Értékelés időpontja: 2017. június 13. mobiltelefonon

Borzalmas hely. A felét most építik a másik fele egy romhalmaz. A hely nem hasonlít ahoz, amit a kép(ek) mutatnak. Lehet, hogy közel van a Balaton, de attól még nem jó. Az állítólag létező pizzéria nem is létezik.

Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
3  Köszönet neki: Meilingerhanna