“Kitűnő program”

Porto Moniz Natural Swimming Pools
A látnivaló részletes adatainak megjelenítése
A látnivaló részletei
A látogatás ajánlott hossza: 2-3 óra
Értékelés időpontja: 2017. október 23.

Csodálatos helyen van, jól megközelíthető. Parkoló díj van. A belépő 1.5 euro. Izgalmas élmény, kötelező kipróbálni.

1  Köszönet neki: biro2andrea

Értékelés időpontja: 2017. szeptember 6. mobiltelefonon

Kint csapkodnak a hullámok, bent csendes vízben úszkálhatsz. Bentről meg jobban néz ki mint a teraszról. Néha átcsap egy-egy hullám. Szuper élmény.

1  Köszönet neki: Gyula57
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 31.

Mivel a sziget északi oldalán mindig rosszabb idő van, ezért itt is nehéz jó időt kifogni.A hely nagyon szép.A vad vulkanikus sziklákon hatalmas hullámok csapódnak,eszméletlen látvány.A természetes medencékben nyugott a víz.Az egyik medence szabadstrand jellegő,de nincs lehetősség átöltözni.A másik egy kiépített strand.1,50 eur belépőért van öltöző illetve zuhanyzási lehetősség, étterem.A víz a medencében nagyon hideg,de érdemes bemenni mert a legnagyobb óceáni hullámok átcsapnak a medence szélén,egészen különleges hangulatot adva a helynek.Mindenkinek ajánlom mert nagy kaland.

1  Köszönet neki: g_borb171
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 4.

Funchalból Porto Monizba mentünk fürdeni, ami nagy csalódás volt, mert nagyon sokan voltak pedig hétköznap voltunk, de mellette volt egy lépcső, amin betudtunk menni és ott nagyon jól lehetett búvárkodni

2  Köszönet neki: salamonakos1978
Több értékelés megtekintése
Értékelés időpontja: 2015. szeptember 24.

Viharos, esős időben voltunk Porto Monizban, így sajnos nem volt kedvünk kipróbálni a fürdést a láva medencékben. Volt azonban néhány bátor jelentkező, aki onnan élvezte a be-becsapódó hullámokat. Biztosan felejthetetlen élmény volt számukra. Ha nem esett volna, mi is szívesen megmártóztunk volna.

2  Köszönet neki: zithea

A következőt megtekintő utazók: Porto Moniz Natural Swimming Pools ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Porto Moniz Natural Swimming Pools? Ossza meg benyomásait!