Mai nyitvatartás: Zárva
Kiváló hely, ha egy szinten vagytok

Először voltunk Donovaly-ban, eddig főleg Chopokra jártunk, de ez közelebb van majd egy órával... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2019. január 8.
Thommey78
"A szánkózás felvonó és erőnlét hiányában elmaradt"

Értékelés időpontja: 2018. február 8.
AndreaB11863
Mind a(z) 110 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2018. február 8.

Igazából szánkózni mentünk, de mikor a 10-ik alkalommal vonszoltuk fel magunkat és a szánkót a dombra, addigra elfogyott a levegő és a kedv is:-(
Egyébként jó a hely, síelőknek ideális, sajnáltuk is, hogy nem tudunk.
A libegő zárt kabinját is kipróbáltuk, 8 euró/fő díjért befizettünk egy retúrra. (Nem volt kedvünk gyalog lejöni) Kicsit húzós az ár, de megérte:-)
Jót sétáltunk, örültünk a sok hónak. A gyerekek nagyon élvezték, és ez volt a lényeg.Ja és van kutyafogat szán, az is remek élmény..

A program dátuma: 2018. február
3  Köszönet neki: AndreaB11863
mido_sk, a PARK SNOW Donovaly alkalmazásában álló Manažér pre styk s verejnosťou válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. július 2.

Köszönjük a visszajelzést.

Értékelés időpontja: 2018. február 6.

Kezdő, újrakezdő és gyermek síelőknek tökéletes a hely. Szánkósok ne is reménykedjenek, szánkópálya nincs. A gyalogos jegyet sem szabad megvenni a beülős liftre, mert a pénztárban noha rákérdeztem, hogy le is hoz-e a lift, azt mondták igen, mégis mikor felmentünk, miattunk állították meg a pályát, és emelt hangon leparancsoltak a síliftről, mutattam a jegyet, mondtam, hogy a kasszában mit mondtak. Az urakat nem érdekelte, kérdeztem, hogy akkor hogyan jutunk le a hegyről, mivel gyalog vagyunk, nem érdekelte őket, mutatták, hogy nekik mindegy, menjünk amerre látunk.... A településen csak egy bolt van, ami 17 órakor szigorúan bezár. Az az apartmanok számát tekintve elég vicces. Egyik barátunk kérdezte, hogy mért nincsenek nyitva tovább, mire a boltos a homlokát mutogatta, hogy de majd 20 óráig nyitva lesz... szóval ezért írtam, hogy KELET-EURÓPA "Kicsit sárgább, kicsit savanyú, de a mienk"

A program dátuma: 2018. február
2  Köszönet neki: 75BSG
Értékelés időpontja: 2018. február 5.

Igazán kezdőknek való pályák, fantasztikus Fun Park a legkisebbeknek, és a haladóknak is van azért 1-2 piros és fekete pálya. Nem nagy pályarendszer, ezért vagy a kezdőknek ajánlom, vagy egy rövidebb tartózkodásra, mondjuk egy hétvégére.

A program dátuma: 2018. január
1  Köszönet neki: pappzsuzsanna5

Köszönjük a visszajelzést.

Értékelés időpontja: 2017. december 10. mobiltelefonon

Szerintem a címmel elárultam a lényeget. Bár a családunkban senki nem síel ,azért azt megállapítottuk ,hogy a síelőknek hibátlan hely és csak ajánlani tudjuk. Más kérdés az ,ahogy mi "szánkósok" jártunk. A probléma a mi tudatlanságunkból is eredt ,bár mentségünkre szóljon ,hogy semmilyen módon nem volt kiírva ,vagy feltüntetve ,hogy csak síelőknek szánták a parkot. Ebből adódóan mi gondoltuk (mivel semmilyen figyelmeztetést nem láttunk) szánkózásra is használható a park illetve a felvonók. Ennek hevében kiváltottunk hármunkra 3db sífelvonó használatára feljogosító kártyát. Egy csúszás után odasétáltunk egy felvonóhoz aminek a bejáratánál állt egy szlovák "úriember" aki pontosan látva mindhármunk kezében a szánkókat ,megvárta amíg mindhárman lehúzzuk a kártyáinkat ,majd ezután közölte hogy egyik felvonót sem használhatjuk szánkózás céljából. Megállapítottuk magunkban ,hogy ez igen inkorrekt viselkedése ellenére sem hagyjuk magunkat feldühíteni ,"így jártunk". Visszamentem a kasszához ahol annyit tudtak mondani ,hogy másnap délelőtt menjek vissza reklamálni. Visszamentem és egy kedves szlovákiai magyar barátom segítségét kértem telefonon ,hogy segítsen elmondani a problémámat. Miután felvázolta a problémánkat ,hogy úgy fizettünk ki 24€-t ,hogy egyszer sem használhattunk egy felvonót sem ,azt a választ kaptuk ,hogy ha nem húztuk volna le a kártyánkat visszavették volna azokat ,de így csak kártyánként 2€-t tudnak visszafizetni. Az előző este a felvonó kezelője feltételezem tisztában volt ezzel ,ennek ellenére csak akkor szólt ,hogy nem használhatjuk ,miután késő volt kihátrálni az egyébként üres felvonó bejáratától. Tehát az egyenlegünk: 1 csúszás ,1 séta fel a dombra (kibírtuk röhögés nélkül a gyerekkel) ,-18€.
Ui: másnap nappal is körülnéztem hátha elkerülte a figyelmünket valamilyen kiírás ,vagy tiltó jelzés ,de nem láttam semmit. A kellemetlenség ellenére is állítom ,szuper a hely. A felvonókezelő meg remélem ott fagy + a 18€-mal együtt. Aki meg nem imre ,ne legyen falába. :)

A program dátuma: 2017. december
4  Köszönet neki: kacska80
Értékelés időpontja: 2017. március 19.

Kezdő síelőknek kiváló. Gyermekeknek profi szintű síoktatás privát oktatási lehetőséggel is, magyar nyelvű szupertürelmes oktatókkal. Mindenkinek jó szívvel ajánlom.

A program dátuma: 2017. február
Köszönet neki: szabiani
mido_sk, a PARK SNOW Donovaly alkalmazásában álló Manažér pre styk s verejnosťou válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. március 22.

Nagyon köszönöm :)