“ÍzÉlmény a borok hazájában :)”
LaBor Bisztró értékelése

LaBor Bisztró
2. helyezett 10 Éttermek közül Tokajban
Leírás: Szeretnénk, hogy vendégeink és az itt élő és dolgozó emberek úgy tekintsenek a LaBor bisztróra, mint Tokaj-Hegyalja konyhájára, ahol az ételek és a tokaji borok tökéletes harmóniában egyesülnek.
Értékelés időpontja: 2018. február 26.

Frissen nyitott hely, alig múlt 1 hónapos, ám igazi felüdülést nyújt a gasztronómiai élményt (is) éhezőnek Tokajban. Barátságosan elegáns berendezés, belépőként ínycsiklandó házi sajtok, sonkák és kenyerek, beljebb a pulton klasszikus bemutatkozó a világhírű hegyvidék és környékének boraiból. Már ez önmagában meggyőzött :) A kedves pincérlányok még tanulják az új helyet, ám a pozitív, érdeklődő figyelmesség a tökéletesség érzését vonja körénk. A chef rugalmas, a borok eredetiek, a tálalás szemet gyönyörködtető. Ízharmónia garantált. Az adagok? Kellemesen elég  én csak egy levest és egy zöldségtálat ettem, a társaság egyik férfi tagja még desszertnek is hagyott helyet. Érzékszerveink pontosan célbavéve… és telitalálat! Másnap reggel visszamentünk egy kávé-tesztre. 100% arabica, a maga lágyságával, nagy adag édes frissen facsart narancslé és a tegnap tapasztalt, kedves, természetes fogadtatás. Visszajövünk! Kvártélyra is :)

Köszönet neki: Amerre A

Értékelés időpontja: 2018. február 18.

Kb 10 éve mondom, hogy kellene már Tokajnak egy jó étterem és végre itt van. Biztos vagyok benne, hogy minden környékbeli kedvence lesz. Rendkív színvonalas ételek, széles bor választék, összhang.

Köszönet neki: zsoltp936
Értékelés időpontja: 2018. február 14. mobiltelefonon

Nagyon finom ételek vannak itt.
Nem rég nyitott, én csak átutazóban voltam.
Volt szerencsém megkóstolni, mindenkinek ajánlom.

Köszönet neki: Ambassador659223
Értékelés időpontja: 2018. január 28. mobiltelefonon

A pincesoron ajánlották a helyet így hát kipróbálom. Kellemes vacsorát töltöttem el a felszolgáló hölgy ajánlására hagyatkozva egy kis bor kóstolót is kaptam mellé finomak és választékos a borkínálat. Az ételek finomak, kiadósak ès ízlésesek. Csak ajánlani tudom kíváló, kellemes hely jó étel és italkínálattal. Kiszolgálás kedves odafigyelő és készséges.

1  Köszönet neki: UngorZoltan
Értékelés időpontja: 2018. január 22.

Kiváló konyha, kellemes kiszolgálás. Árérték arányban is jó. Érdemes megkóstolni. Igaz, hogy csak most nyitottak, de érdemes asztalt foglalni előre.

1  Köszönet neki: tothtam

A következőt megtekintő utazók: LaBor Bisztró ugyancsak megtekintették

Mezőzombor, Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Tokaj, Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Tokaj, Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Rakamaz, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Járt már itt: LaBor Bisztró? Ossza meg benyomásait!