“Coffee and more...”

Tokaji Kaveporkolo Manufaktura
Értékelés időpontja: 2018. március 4. mobiltelefonon

Guatemalaccsino vagy vmi hasonló fantázianevű csodát ittam egy brownie val ami nem kevésbé volt unikum a maga nemében igényesség és izlesesség árad a helyből ami bizalmat az a kiserletezéshez nekem kedves volt a hely így “télen” is csak ajánlani tudom mindenkinek aki vevő az igényesen elkészített kavezásra☕️ sőt a tokaji borok iránt is erdeklodik!

Köszönet neki: molnarts

Értékelés időpontja: 2017. december 31. mobiltelefonon

De tényleg meg kell kóstolni. De vigyázat, nem hétköznapi minőség! Nem csak ínyenceknek ajánlom, mert jó

Köszönet neki: tothtam
Értékelés időpontja: 2017. november 6.

Már 2-szer próbálkoztam ezzel a kávézóval. Ahhoz képest, hogy mennyire drága, még a kávét is pocsékul készítik el! LaMarzocco kávégéppel szégyen ilyen kávét készíteni, és eladni kézművesként. A kiszolgálás kedvetlen, unott, és hozz nem értő. Nagyon nagy kár ezért a helyért! Tessék elküldeni az alkalmazottakat egy barista tanfolyamra!

1  Köszönet neki: mwessely
Értékelés időpontja: 2017. október 8.

A kávé finom, ám lenne pár dolog, amiben javulhatnának:

illik köszönni, vagy ha elfelejtik, akkor visszaköszönni
a másik vendéget kibeszélik
kevés információ a kávéjukról
kártyával csak 1.500 forint felett lehet fizetni, előre kell fizetni
megpróbálkozhatnának a kedvességgel, esetleg a mosollyal

Ha ezekben tudnának fejlődni, sokat javulna a minőség.
(Nem pénzkérdés.)

2  Köszönet neki: Gabriel_Europe
Értékelés időpontja: 2017. július 11.

Egy hosszú hétvégét töltöttünk Tokajban, de minden reggelünket ebben a kávézóban töltöttük. Nagyon finom a kávé, a teaválaszték is nagyon jó. A sütemények nagyon finomak. A felszolgálók barátságosak.

A látogatás dátuma: 2017. május
Köszönet neki: Departure675547

A következőt megtekintő utazók: Tokaji Kaveporkolo Manufaktura ugyancsak megtekintették

Tokaj, Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Mezőzombor, Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Tokaj, Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Rakamaz, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Járt már itt: Tokaji Kaveporkolo Manufaktura? Ossza meg benyomásait!