“Gyakori vasárnapi ebéd”
Paris Gyros értékelése

Paris Gyros
3. helyezett 23 Éttermek közül Érden
Értékelés időpontja: 2018. február 27. mobiltelefonon

Az egész család szereti, ha nincs kedvünk otthoni ízeket enni, akkor egyöntetű döntés alapján a Paris Gyros az ebédünk! :D

Köszönet neki: tfanni

Értékelés időpontja: 2018. február 3. mobiltelefonon

Nagyon hangulatos kis hely!Mintha tényleg Görögországban lenne az ember.Az ételek nagyon finomak!Hangulatos élő zenével.Az ajtón kilépve döbbenünk le hogy mégis itthon vagyunk

Tényleg szuper!!

Köszönet neki: PeterFarkas1984
Értékelés időpontja: 2018. január 16.

Bár mindenki a gyrost javasolt, én mégis halat ettem, amit nem bántam meg, mert nagyon finom volt. A fetás-csípős szósz különösen ízletes, feldobta a salátámat. Legközelebb a gyrost fogom megkóstolni. Szállítanak házhoz is Érden belül viszonylag olcsón, így ha valaki nem akar kimozdulni otthonról, akkor is ehet valami finomat tőlük.

Köszönet neki: bettiszollosi
Értékelés időpontja: 2017. november 2. mobiltelefonon

Reggeli helyett tértünk be egy barátom ajánlására. Messze a legjobb Gyros amit valaha ettem. Kár, hogy nem Cegléden van az étterem.

Köszönet neki: István A
Értékelés időpontja: 2017. október 10.

Szép, új és tágas helyre költöztek. A hangulat mindig barátságos az ételek mennyeiek. Én még sosem csalódtam se a helyben se a fiúkban :) köszönöm

A látogatás dátuma: 2017. május
Köszönet neki: Agnes S

A következőt megtekintő utazók: Paris Gyros ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Paris Gyros? Ossza meg benyomásait!