“Szuper görög giros”
Paris Gyros értékelése

Paris Gyros
3. helyezett 24 Éttermek közül Érden
Értékelés időpontja: 2018. március 19.

A giros finom, ez az alapétel.

Nagyon finom még a görög grízes krémes is.
Barátásgos a kiszolgálás. Vannak eredeti görög sörök is.

Köszönet neki: HariS1127

Értékelés időpontja: 2018. március 19. mobiltelefonon

Nagyon szeretem a Paris Gyrost, kedves a személyzet, a gyros pedig isteni! Nagyon jó a krumpli fűszerezése, és a répasaláta is nagyon finom. Mindenkinek csak ajánlani tudom :)

Köszönet neki: ballabetti
Értékelés időpontja: 2018. február 27. mobiltelefonon

Az egész család szereti, ha nincs kedvünk otthoni ízeket enni, akkor egyöntetű döntés alapján a Paris Gyros az ebédünk! :D

Köszönet neki: tfanni
Értékelés időpontja: 2018. február 3. mobiltelefonon

Nagyon hangulatos kis hely!Mintha tényleg Görögországban lenne az ember.Az ételek nagyon finomak!Hangulatos élő zenével.Az ajtón kilépve döbbenünk le hogy mégis itthon vagyunk

Tényleg szuper!!

Köszönet neki: PeterFarkas1984
Értékelés időpontja: 2018. január 16.

Bár mindenki a gyrost javasolt, én mégis halat ettem, amit nem bántam meg, mert nagyon finom volt. A fetás-csípős szósz különösen ízletes, feldobta a salátámat. Legközelebb a gyrost fogom megkóstolni. Szállítanak házhoz is Érden belül viszonylag olcsón, így ha valaki nem akar kimozdulni otthonról, akkor is ehet valami finomat tőlük.

Köszönet neki: bettiszollosi

A következőt megtekintő utazók: Paris Gyros ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Paris Gyros? Ossza meg benyomásait!